Maciej Skrzątek jest jednym z najpopularniejszych wróżbitów w Polsce. Od lat zajmuje się wróżeniem i układaniem kart tarota, a jego programy telewizyjne na żywo biją rekordy popularności wśród Polaków. Jakiś czas temu słynny polski wróżbita sporo schudł. Jak mu się to udało?

Kim jest Maciej Skrzątek?

Maciej Skrzątek, znany jako wróżbita Maciej, to najsłynniejszy polski wróżbita. 41-latek to prowadzący licznych programów ezoterycznych, m.in. „Noc Magii" w TVN i TVN7 oraz „MeloMagia" w Meloradiu a także autor książek: „Życie zapisane w kartach" i „Num".

W telewizji pracuje już od kilkunastu lat, łącząc się na żywo z widzami i pomagając im rozwikłać ich życiowe problemy. Widzowie darzą nie tylko ogromnym sentymentem, ale i sympatią. Jakiś czas temu słynny wróżbita zdradził, jak dba o swoje ciało. Czy stosuje jakąś specjalną dietę?

Dieta wróżbity Macieja

Maciej Skrzątek sporo w ostatnim czasie schudł. Po jego wystającym brzuszku nie ma już ani śladu. Jak mu się to udało? Wróżbita Maciej postanowił się za siebie wziąć - przeszedł na zdrową dietę i rozpoczął regularne treningi.

Zobacz także:

Co dwa dni ćwiczę na orbitreku, każdy trening trwa ok. godziny. Oprócz ćwiczeń zmieniłem też dietę: białe pieczywo zastąpiłem na ciemne, bo pszenica tuczy, a biały cukier zastąpiłem brązowym. Zrezygnowałem ze smażenia na tłuszczu, nie jem też słodyczy, w czym pomaga mi picie wody z cytryną na czczo. Przy okazji usuwam toksyny z organizmu. Przy każdym obiedzie piję za to sok z grejpfruta, bo pomaga spalać tłuszcz. Ważne jest też zachowywanie trzygodzinnej przerwy między posiłkami oraz jedzenie mniejszych porcji - powiedział niedawno Maciej w rozmowie z dziennikarzami portalu Plejada.

Zapytany przez redaktora „Faktu" czy korzysta z usług dietetyka, odpowiedział:

Nie korzystałem z usług dietetyka, poczytałem sobie o tym wszystkim w internecie i wyeliminowałem smażone potrawy, pszenicę, biały cukier, słodycze i wieprzowinę. Jem teraz zdrowiej, głównie świeże warzywa i owoce. Całkowicie zmieniłem swoje odżywianie i chcę przy tym pozostać - wyznał Skrzątek.

Dieta wróżbity Macieja jak widać działa. Po zbędnych kilogramach ani śladu. Maciej zrzucił prawie 30 kilogramów i dzięki samozaparciu udaje mu się ten wynik utrzymać.

Weźmiecie z niego przykład?

Źródło: plejada.pl, fakt.pl