Marzy wam się kolacja pod wodą z bajecznym widokiem na pływające nad głową rekiny i płaszczki? Nie musicie już wybierać się na odległe Malediwy. Wystarczy, że pojedziecie do... Wrocławia.

Niezwykła kolacja pod wodą we Wrocławiu

Miłośnicy dobrego jedzenia i pięknej fauny zjeżdżają do Wrocławia, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. W tamtejszym Afrykarium można obejrzeć niezwykłe stworzenia, a następnie udać się na wyjątkową kolację w Kanale Mozambickim. A wszystko to pod osłoną nocy z bajecznym widokiem na pływające nad głową płaszczki, mureny, rekiny i żółwia Stefana.

Zanim udacie się na kolację, najpierw przez godzinę będziecie zwiedzać z przewodnikiem zoo. Wszystko odbywa się po zmroku, gdy zwierzęta są wyciszone i przygotowują się do snu.

Kolacja ma miejsce w Tunelu Mozambickim:

Zobacz także:

- Na razie jest to jedyna taka możliwość na zjedzenie podwodnej kolacji w Polsce. Emocje są niesamowite, gdy nad głowami przepływają zwierzęta, w tym takie, które są zagrożone wyginięciem i w naturalnym środowisku wręcz trudno je spotkać - zdradza specjalistka ds. marketingu i PR z firmy Wyjątkowy Prezent, Sofiia Baianova.

Ewa Morrison, prezes spółki Fine Food Service, operatora gastronomii i eventów na terenie Afrykarium przyznała, że pandemia bardzo pokrzyżowała organizowanie imprez w zoo i wiele eventów zostało przeniesionych do sieci:

- Mamy nadzieję, że bankiety i szkolenia wrócą wkrótce do naszego budynku. Na szczęście gastronomia już funkcjonuje - mówi Morrison.

Sofiia Baianova z firmy Wyjątkowy Prezent, która oferuje taką kolację przyznała, że bardzo sobie ceni współpracę z wrocławskim zoo:

- Z kolacjami wystartowaliśmy w zeszłym roku. Od tamtej pory stały się one najpopularniejszą pozycją w naszej ofercie. Przyjeżdżają do nas goście z całej Polski - mówi Baianova.

Jak zapisać się na taką kolację?

Żeby zapisać się na taką kolację, wystarczy dokonać rezerwacji na podany przez organizatora termin. Koszt takiej atrakcji dla dwóch osób to 749,99 zł. Przyznacie, że nie jest to niska kwota. Niemniej jednak możliwość ucztowania w takich warunkach dla wielu jest warta każdych pieniędzy!

Źródło: gazetawroclawska.pl