Milena Rostkowska od lat występuje w stacji Polsat i Polsat News w roli pogodynki. Widzowie zachwycają się jej urodą i pokochali ją za jej sympatyczne usposobienie. Jak Milena Rostkowska dba o swoją formę i ciało?

Kim jest Milena Rostkowska?

Milena Rostkowska urodziła się w 1981 roku. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła bardzo wcześnie, bo już na pierwszym roku studiów:

- Zaczynałam pracę w telewizji dawno temu, bo w 2001 roku. Pamiętam, że byłam wtedy na pierwszym roku studiów. Przyszłam na casting na luzie i zupełnie nie wiedziałam, co mnie czeka. Pomyślałam: co ma być, to będzie - powiedziała w jednym z wywiadów.

Dziennikarka zdobyła w 2011 roku tytuł Miss Internetu. Wiosną 2020 roku brała udział w „Tańcu z gwiazdami", jednak z powodu pandemii program został przerwany i wznowiono go jesienią. Milena uczyła się tańca pod okiem Jacka Jeschke. Niestety, para odpadła z show już w 6. odcinku.

Prywatnie prezenterka jest szczęśliwą mama 5-letniej córki Poli. Jesteście ciekawi, jak Milena dba o swoją sylwetkę?

Zobacz także:

Sekret doskonałej figury Mileny Rostkowskiej

Milena Rostkowska jest w świetnej formie, na którą pracuje pod okiem osobistego trenera. Jak sama przyznaje, dzięki temu ma motywację do aktywności fizycznej.

Prezenterka próbowała ćwiczyć przy pomocy płyt CD, ale nie dawało to w jej przypadku żadych rezultatów:

– Nagrania mają to do siebie, że można je wyłączyć, zrobić pauzę, zrobić sobie przerwę na herbatę i ciastko. U mnie tak właśnie było – powiedziała Milena Rostkowska.

- Od kiedy mam zajęcia z trenerem, jestem na tym skupiona, wiem, że nie mogę ich przełożyć, bo to burzy mu cały plan – przyznała dodając, że trenuje na siłowni trzy razy w tygodniu.

Na ekranie Milena zawsze pojawia się w dopasowanych kreacjach, które eksponują jej szczupłe i zgrabne nogi.

W jednym z wywiadów pogodynka zdradziła, że stara się odżywiać zdrowo, ale nie odmawia sobie słodyczy, do których ma słabość:

– Kiedyś przeczytałam artykuł, który mówił o badaniach genetycznych, pani dietetyk stwierdziła, że niektórzy ludzie świetnie radzą sobie z węglowodanami i muszą trochę ich jeść, aby mieć dobrą figurę. Ja chyba jestem takim człowiekiem – mówi prezenterka dodając, że wiara w słowa cytowanej dietetyczki pozwala jej zachować zgrabną figurę.

Źródło: obcasy.pl