Jillian Rogue ma na swoim koncie niewiarygodną przemianę. Kiedyś była popularną modelką „plus size". Dziś jest szczuplejsza o prawie 90 kilogramów. Zyskała nie tylko smuklejszy wygląd, ale i zdrowie. Niestety, w tym samym czasie straciła też sporą część swoich fanów.

Kim jest Jillian Rogue?

Jillian Rogue była jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek „plus size" na świecie. Z nadwagą zmagała się już od dzieciństwa. Już jako dziecko była otyła i gdy tylko miała jakieś problemy, od raz sięgała po jedzenie – najczęściej to wysokokaloryczne. Nic dziwnego, że w pewnym momencie jej życia jej waga wskazywała dużo ponad 100 kilogramów. Jak jej się udało tak spektakularnie schudnąć?

Jak schudła Jillian Rogue?

Jillian Rogue od zawsze była otyła. W pewnym momencie swojego życia postanowiła jednak to zmienić i się za siebie wziąć. Mimo iż Jullian zyskała ogromną popularność w social mediach pokazując swoje krągłe ciało, pewnego dnia powiedziała dość i wzięła się za odchudzanie. Jak to się stało, że tak niewiarygodnie schudła?

- Modelką plus size zostałam po to, by zawalczyć o lepszą samoocenę. Kiedy w końcu zaczęłam siebie doceniać, odeszła mi ochota na ciągłe przejadanie się wszystkim, co popadnie. Właśnie tak zaczęłam chudnąć - opowiada Jillian.

Rogue wsiadła pewnego dnia na rower i postanowiła zmniejszyć porcje przyjmowanych posiłków. Kiedy zauważyła, że kilogramy stopniowo lecą w dół, nabrała ogromnej motywacji do tego, aby jeszcze bardziej schudnąć.

Zobacz także:

Jillian nie mogła uwierzyć, że taka prosta zmiana w codziennej diecie i włączenie większej aktywności fizycznej, mogą przynieść tak duże rezultaty. Niestety, wraz z kolejnymi zgubionymi kilogramami, kobieta zaczęła również tracić obserwatorów na Instagramie - straciła ponad 50 tysięcy obserwujących. Jillian jednak niczego nie żałuje. Cieszy się, że jest szczuplejsza, bo dzięki temu zyskała przy okazji lepsze zdrowie. 

- Mimo wszystko, robię teraz więcej rzeczy, jestem bardziej aktywna, wychodzę, dobrze się bawię… Wcześniej bałam się o swoje życie, teraz czuję się lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Mam nowe życie! - powiedziała. 

Źródło: kobieta.wp.pl