Tuż po ogłoszeniu rozstania z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel sporo schudł. Czy tancerz stosuje jakąś specjalną dietę?

Kim jest Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel urodził się w 1983 roku w Gdyni. To utalentowany polski tancerz, choreograf i instruktor tańca. Marcin ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów tanecznych - reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S".

Hakiel zajął 12. miejsce na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004 roku. Prywatnie jest byłym mężem znanej polskiej aktorki Katarzyny Cichopek, z którą wychowuje dwójkę dzieci - 13-letniego syna Adama i 8-letnią córkę Helenę.

Marcin Hakiel bardzo schudł – jak on tego dokonał?

Marcin Hakiel zawsze był w doskonałej formie. Nic dziwnego, w końcu to zawodowy tancerz, który spędził pół życia na treningowej sali.

Zobacz także:

Ostatnio postura Hakiela zmieniła się nie do poznania. Tancerz opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, ile obecnie waży. Okazuje się, że to tylko 69,4 kg:

- Powrót do szkoły średniej - napisał Hakiel pod fotką, sugerując, że właśnie tyle ważył, gdy był w liceum.

Jak schudł Marcin Hakiel?

Marcin na co dzień bardzo zdrowo się odżywia i dużo ćwiczy. Nie tylko w siłowni, ale również na sali tanecznej, jako choreograf tańca.

Tancerz bardzo często wrzuca do sieci zdjęcia, na których widać, jak trenuje w siłowni. Pod jedną z fotek napisał wiele mówiący hasztag #życie.

Fani Hakiela od razu zwrócili uwagę na jego wyraźnie szczuplejszą sylwetkę:

- Super zmiana.

- Ale zmiana.

- Ale chudzinek.

- Fajnie wyglądasz. Każda zmiana jest dobra. Oby na lepsze.

- Fajny facet z ciebie.

W jednym z wywiadów Marcin przyznał, że stosuje plan treningowy Ewy Chodakowskiej. Jak widać, w połączeniu z odpowiednia dietą, działa on cuda.

A jakie jest wasze zdanie? Czy powinien nieco przystopować z dietą i treningami?

Źródło: radio zet