Justyna Żyła urodziła się w 1987 roku w Wiśle. Największą popularność zyskała jako żona słynnego polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Mimo iż para ma za sobą bardzo burzliwe rozstanie, wspólnie dzieli opiekę nad dwójką dzieci – córką Karoliną i synem Jakubem.

Justyna Żyła prowadzi od jakiegoś czasu blog kulinarny oraz konto na Instagramie, na którym dzieli się ze swoimi fanami różnymi ciekawymi przepisami. Profil śledzi już ponad 100 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Ostatnio celebrytka wrzuciła do sieci zdjęcie swojego urodzinowego śniadania. Co takiego przygotowała do zjedzenia? Zobaczcie!

Opublikowała urodzinowy post

Justyna Żyła skończyła w niedzielę 34 lata i miała w tym dniu podwójną okazję do świętowania, ponieważ jej 14-letni syn Kuba dostąpił konfirmacji. Czym jest konfirmacja? W kościele ewangelickim jest to odpowiednik zarówno Komunii Świętej, jak i bierzmowania, ale nie ma on charakteru sakramentu. Sama uroczystość bardzo przypomina Pierwszą Komunię Świętą.

Smacznej i słodkiej niedzieli Wam życzę. Po intensywnym tygodniu dziś czas na podwójne świętowanie - Justyna napisała pod postem ukazującym przepyszne naleśniki z musem malinowym i świeżymi borówkami.

Zachwyt wśród fanów

Pod zdjęciem naleśników pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy podziwiali w komentarzach przygotowane przez Justynę śniadanie.

Zobacz także:

Pani Justyno, potrawy w Pani wykonaniu są estetycznie podawane, już nawet nie myślę jak smakują. Pozdrawiam serdecznie.

Ależ cudowności na talerzu, pięknego świętowania!

Od dłuższego czasu oglądam Pani profil oraz potrawy, które Pani serwuje i jestem pod ogromnym wrażeniem estetyki tych potraw. Wyobrażam sobie jak one wspaniale smakują.

Chcielibyście skosztować potraw w wydaniu Justyny? Jak myślicie, powinna pomyśleć o otworzeniu własnej restauracji?

Źródło: Instagram