Alicja Kolasińska, czyli Nicki Queen, to jedna z najpopularniejszych gwiazd nurtu disco polo. Alicja urodziła się w Łomży i tu spędziła większość swojego życia. Gwiazda takich hitów jak: „To nie ja", „Zostań" i „Na jedną chwilę" od lat zachwyca fanów fantastyczną figurą. Jak na co dzień o siebie dba? Przeczytajcie.

Sekret doskonałej formy Nicki Queen

Nicki Queen to jedna z najbardziej atrakcyjnych wokalistek sceny disco polo. Jej gorące teledyski mają miliony wyświetleń na YouTube. W rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu", piosenkarka opowiedziała co nieco o swojej diecie.

Z wywiadu dowiadujemy się, że Nicki jest zwolenniczką zdrowego odżywiania i bardzo sobie ceni ruch. Co robi, że tak świetnie wygląda?

- Zdrowa i racjonalna dieta jest kluczem do dobrego wyglądu i samopoczucia. Zdrowe nawyki zaszczepili we mnie moi rodzice, który pilnowali, żebym nie jadła byle czego - przyznała.

Zobacz także:

Nicki opowiedziała także dziennikowi o tym, jak bardzo lubi ćwiczyć:

- Bardzo ważny jest również sport. Uwielbiam go od dziecka i nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności fizycznej. Żeby na scenie wyglądać dobrze, dbam o siebie na co dzień. Dwa razy w tygodniu jakaś maseczka czy peeling. Na wizyty w salonach kosmetycznych niestety nie mam czasu - zdradza tabloidowi Nicki.

Nicki Queen wzbudza zachwyt wśród fanów

Na swoim profilu na Instagramie Nicki regularnie publikuje gorące fotki, które doprowadzają do szaleństwa jej fanów. Na jednej z nich gwiazda zaprezentowała płaski i umięśniony brzuch. Musimy przyznać, że wokalistka prezentuje się jak rasowa modelka:

- Pięknie wyglądasz Nicki.

- Ślicznie myszeczko wyglądasz.

- Piękna.

- Wyglądasz niesamowicie. Wow - piszą w komentarzach jej fani.

Trzeba przyznać, że Nicki przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. W 2018 roku miała ciemne włosy i wyglądała raczej pospolicie. Dziś prezentuje się jak modelka z rozkładówek „Playboya".

Podoba się wam?

Źródło: Super Express