Doda i Magda Gessler zagrały ostatnio razem w reklamie. Dziś śmiało możemy mówić, że między paniami nawiązała się przyjaźń. Poznajcie szczegóły.

Doda i Magda Gessler wystąpiły we wspólnej reklamie

Doda i Magda Gessler zostały zaproszone do wspólnej reklamy. Popularna piosenkarka i kulinarna gwiazda wystąpiły razem w spocie reklamowym gry na smartfony.

Akcja reklamy rozgrywa się w supermarkecie, w którym obie panie wpadają na siebie wózkami i nawiązują ze sobą rozmowę.

Jakie wrażenia Doda ma po zagraniu z Gessler w spocie? Piosenkarka zdradziła, że wszyscy ją ostrzegali przed Magdą, która słynie z wyjątkowo ciętego charakteru, ale artystka zrobiła na niej wrażenie osoby ciepłej i dobrej:

Zobacz także:

- Wszyscy mnie przestrzegali przed nią, że ona jest taka harda, ostra, mówi to, co myśli, że wszyscy się jej boją... Przepraszam, czy ktoś mówi o mnie? Spotykam ją drugi czy trzeci raz i ona nigdy w życiu nie odniosła się do mnie tak, że mogłabym wyciągnąć takie wnioski. Mam wrażenie, że to jest tak ciepła, dobra i kochana osoba, że nie wiem, o jakiej oni Magdzie Gessler mówią. Dała mi się poznać z zupełnie innej strony, pracowało mi się z nią świetnie – powiedziała Doda w rozmowie z portalem Pomponik.

Artystka dodała, że Magda Gessler zaprosiła ją nawet na kolację do jednego ze swoich lokali:

- Ciągle mi wisi kolację u siebie w restauracji, bo mój czas mi zabronił się z nią spotkać, a bardzo bym chciała – powiedziała, po czym dodała:

- Myślę, że jesteśmy na takim samym poziomie bycia czarownicami.

Co na to Magda Gessler?

Słynna restauratorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Dodą, które podpisała:

- I niech się nas boją skoro sobie tak wymyślili! A my dalej róbmy to, co kochamy i umiemy najlepiej!

Dodała też, że kolacja z Dodą jest jak najbardziej aktualna.

- Kolacja aktualna i czeka! Jesteś kosmiczną energią! Niepowtarzalną! Ty i ja to duet doskonały! Było bosko! – przyznała.

Żeby obejrzeć wspólną reklamówkę obu pań, kliknijcie tuta: Spot z Dodą i Magdą Gessler.

Źródło: Pomponik, Instagram