Jak co tydzień, Biedronka kusi niskimi cenami produktów. W opublikowanej właśnie gazetce znajdziecie mnóstwo przecenionych artykułów spożywczych – od mięsa, przez owoce, aż po produkty, z których przygotujecie wypieki na tłusty czwartek. Sprawdźcie sami, co przygotowała dla was w tym tygodniu Biedronka.

Wędzony boczek i schab w śmiesznie niskiej cenie

Lubicie wędzony boczek? Wybierzcie się do Biedronki, bo mięso to znalazło się właśnie w dobrej promocji. Za 100 gram pakowanego próżniowo wędzonego boczku z Krainy Wędlin, zapłacicie tylko 1,39 zł. (13,90 zł za kg). Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie karty Moja Biedronka. 

Na promocji znalazł się też świeży, polski schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo. Kilogram tego mięsa kosztuje teraz aż połowę taniej – tylko 7,99 zł. Żeby skorzystać z tej oferty musicie zrobić zakupy na minimum 29 zł. Limit dzienny na ten produkt wynosi cztery kilogramy z kartą Moja Biedronka. Oferta dostępna jest w sklepach bez lady mięsnej.

Promocja na truskawki i mandarynki

Wprawdzie to jeszcze nie sezon na te owoce, ale dlaczego nie mielibyśmy zjeść w lutym truskawek z importu? W Biedronce kupicie je teraz za jedyne 7,99 zł za półkilogramowe opakowanie. Oferta dostępna jest tylko do środy 23 lutego.

Zobacz także:

Lubicie mandarynki? One także znalazły się na promocji. Kilogram tych smacznych i zdrowych owoców, kosztuje teraz tylko 3,49 zł. Oferta dostępna jest tylko do środy 23 lutego.

Promocja z okazji tłustego czwartku

Już za trzy dni będziemy obchodzili tłusty czwartek. Jeśli w tym roku planujecie samodzielnie przygotować słodkie wypieki, koniecznie wybierzcie się po niezbędne produkty do Biedronki.

Znajdziecie w niej:

  • kostkę smalcu 200g za 1,34 zł
  • śmietankę kremówkę UHT 36% za 5,89 zł (przy zakupie trzech produktów)
  • olej rzepakowy Kujawski za jedyne 7,95 zł/litr (limit dzienny wynosi dwie butelki na kartę Moja Biedronka)
  • margarynę tortową w kostce za 1,60 zł
  • konfiturę lub powidła ze Spiżarni Anny Walczyńskiej, za 5,99 zł/opakowanie (do wyboru macie: konfiturę z orzechami, agrestem, z waniliową nutą, z czerwonej porzeczki oraz różaną truskawkową)

Źródło: gazetka Biedronki