Agnieszka Chylińska wyniosła z ramówki TVN jedzenie z cateringu. „Wszyscy byli w szoku”
ONS
Newsy

Agnieszka Chylińska wyniosła z imprezy TVN jedzenie z cateringu. „Wszyscy byli w szoku”

Agnieszka Chylińska nie zabawiła długo na imprezie ramówkowej TVN. Mimo to, mówią dziś o niej wszyscy.

Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji TVN. Nie wszyscy jednak wytrwali na niej do końca. Jedna z największych gwiazd stacji zabawiła na niej dosłownie chwilę – na dodatek opuściła imprezę z torbami pełnymi jedzenia z cateringu.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Agnieszka Chylińska na imprezie ramówkowej TVN

Wczoraj odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Na evencie pojawiły się największe gwiazdy stacji – m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Marzena Rogalska, Marcin Prokop czy Klaudia El Dursi. Na imprezie nie mogło też oczywiście zabraknąć Agnieszki Chylińskiej, która przyszła promować najnowszy sezon show „Mam talent", w którym jest jurorką.

Artystka pojawiła się na prezentacji w dżinsowych dzwonach, skórzanej kurtce z ćwiekami, różowym szaliku i w żółtym irokezie na głowie. Jak informuje portal pudelek.pl, na imprezie nie zabawiła jednak długo i nie doczekała nawet do bankietu. Nie przeszkodziło jej to jednak w tym, by udać się do strefy z cateringiem i poprosić kelnera o zapakowanie na wynos jedzenia dla jej dzieci. Gwiazda zszokowała swoim zachowaniem innych gości.

Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku - donosi informator Pudelka.

Zobacz także
Katarzyna Skrzynecka przytyła w trakcie pandemii: „Mamy jeszcze jeść same liście i się głodzić?”

Katarzyna Skrzynecka przytyła w trakcie pandemii: „Mamy jeszcze jeść same liście i się głodzić?”

Anna Mucha skrytykowała francuską kawę. „Jak się nazywają ci, którzy nie mają smaku?"

Anna Mucha znów w roli krytyka kulinarnego. Tym razem nie posmakowała jej francuska kawa

Dla kogo Agnieszka Chylińska wyniosła jedzenie z imprezy TVN-u?

Agnieszka zwykle chętnie pozowała do zdjęć i poświęcała choćby chwilę dziennikarzom, ale nie tym razem. Gwiazda była tak bardzo pochłonięta jedzeniem z cateringu, że nie udzieliła nawet jednego wywiadu.

Biorąc na wynos jedzenie Agnieszka żartowała, że zabiera je do domu, aby nakarmić nim swoje głodne dzieci licząc po cichu, że jej pociechy uznają, że wszystko przygotowała sama.

Agnieszka zażartowała, że bierze jedzenie dla dzieci, żeby myślały, że sama coś ugotowała - dodaje źródło Pudelka.

Agnieszka Chylińska wychowuje trójkę dzieci. 15-letniego syna Ryszarda, 11-letnią córkę Esterę i 8-letnią Krysię.

Myślicie, że jej pociechy doceniły jej poświęcenie?

Źródło: pudelek.pl

Agnieszka Chylińska tłumaczy się z zabrania jedzenia z imprezy na wynos. Wiemy, co zaniosła do domu
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Chylińska tłumaczy się z zabrania jedzenia z imprezy. Wiemy, co zaniosła do domu
Kolejne echa „afera cateringowej” Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka poczuła się wezwana do udzielenia odpowiedzi, dlaczego zabrała z imprezy firmowej trochę ciastek.

Pisaliśmy niedawno o ostatnim incydencie z Agnieszką Chylińską w roli głównej. Piosenkarka i gwiazda telewizji TVN pojawiła się na imprezie prezentującej najnowszą ramówkę stacji. Sęk w tym, że była wokalistka zespołu O.N.A. zbyt długo nie zabawiła na telewizyjnym raucie… Nikt specjalnie nie zainteresował się powodami szybkiego wyjścia Chylińskiej z imprezy. Więcej uwagi przykuły siatki z jedzeniem, które 45-latka zabrała ze sobą w drogę powrotną do domu. Agnieszka Chylińska wzięła prowiant z imprezy. Teraz się tłumaczy Doniesienia portalu pudelek.pl mówiły o tym, że Agnieszka Chylińska poprosiła jednego z kelnerów o przygotowanie prowiantu na wynos. Piosenkarka zabrała jedzenie do domu, zanim cała TVN-owska śmietanka na dobre zabrała się do ucztowania! Nie brakowało zgryźliwych komentarzy dotyczących takiego „występku” Chylińskiej, ale w dużej mierze przeważały pozytywne oceny. Fani piosenkarki natychmiast zrozumieli jej postępowanie – bo czy nie lepiej zabrać jedzenie do domu, niż pozwolić na jego wyrzucenie po imprezie? Tak czy siak, artystka poczuła się wezwana do tablicy w celu odpowiedzi i wytłumaczenia całej sytuacji. Chylińska postanowiła uciąć wszelkie spekulacje na temat jej dość niecodziennego  w świecie show-biznesu. Jak Agnieszka Chylińska skomentowała zamieszanie z cateringiem? Oto jej komentarz do całego zamieszczania zamieszczony w portalu społecznościowym Instagram: - Kiedy prosisz o spakowanie kilku ciasteczek dla dzieci, a okazuje się, że to mega obciach, bo przecież w domu sztab kucharek ma wszystko gotowe i czeka z trzema rodzajami tortu – uderzyła w ironiczne tony Chylińska. W pakiecie do komentarza piosenkarka zamieściła także wymowne zdjęcie z drożdżową oponką w różowym lukrze. Czyżby łakoć...

Agata Kulesza uwielbia "Kuchenne rewolucje": "Jak w domu gram Magdę Gessler, to bardzo dobrze gotuję, a normalnie nie."
ONS.pl
Newsy
Agata Kulesza lubi „Kuchenne rewolucje”: „Jak w domu gram Gessler, to dobrze gotuję, a normalnie nie”
Co przyniosło wspólne spotkanie aktorki i restauratorki podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN?

Utalentowanej aktorce, jaką jest niewątpliwie Agata Kulesza, nie sprawia większych trudności wierne odegranie roli postaci nawet wtedy, gdy nie ma do tego warunków. Na przykład zupełnie nie potrafi gotować, a wciela się w postać znanej restauratorki. Jak Agata Kulesza radzi sobie z gotowaniem? Wiosenna ramówka popularnej telewizji ujawnia kulisy programów Co sezon, każda z telewizji i rozgłośni radiowych, przygotowuje nowe ramówki. To struktura tygodniowego programu planowanego na dany czas w kalendarzu. Przy tej okazji do programów wchodzą nowe tytuły lub kolejne sezony już znanych wcześniej. W tym roku, z powodu trwającej pandemii prezentacja nowej ramówki TVN odbyła się inaczej niż zwykle. Telewizja zorganizowała kameralne rozmowy z przedstawicielami kolejnych produkcji. W jednej z nich prowadzący Olivier Janiak spotkał się z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem, a także dwiema gwiazdami: Agatą Kuleszą i Magdą Gessler. Jednym z filmów, których kontynuację zobaczą widzowie stacji TVN jest serial „Skazana”, w którym Agata Kulesza gra tytułowa skazaną. Partneruje jej Aleksandra Adamska, która gra rolę Pati, także odsiadującą wyrok. Kulesza zdradziła kulisy planu filmowego, o czym rozmawiają aktorki czekając na swoje wejście i co znajduje się na ścianach filmowej celi:  - Jak (Pati — przyp. red.) wymyśla dialogi, to zawsze chciałaby, żeby były o Magdzie Gessler. Nie możemy tego robić, ale w celi na ścianach mamy mnóstwo przepisów, bo Pati chce być równie dobra jak Magda Gessler.         Wyświetl ten post na Instagramie                    ...

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”
ONS/AdobeStock
Newsy
Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”
Mimo iż Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończy niedługo 80 lat, wigoru i podejścia do życia mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych kobiet. Jak ona to robi? Przeczytajcie!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się w 1942 roku w Warszawie. W 1966 roku uzyskała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a cztery lata później nawiązała ponad 10-letnią współpracę z Teatrem Komedia, a także gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym i Rozmaitości. W latach 80. wyjechała do Australii, gdzie kontynuowała swoją aktorką karierę, grając m.in. Hannę Geldschmidt w serialu ‚Więźniarki". Z czasem odkryła w sobie nową pasję, którą jest fotografia. Gwiazda założyła nawet własną agencję fotograficzną – „Family Tradition Photo”. W 1998 objęła stanowisko redaktor naczelnej magazynu kulinarnego „Magiczna Quchnia”, w którym publikowała także swoje felietony. W 2001 roku wypuściła na sprzedaż swoją pierwszą książkę pt. „Fascynacje kulinarne gwiazd". Polscy widzowie pamiętają ją z takich filmów, jak: „Lalka", „Nie ma róży bez ognia„ czy z serialu „M jak miłość", w którym grała w latach 2003-2007. Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez 40 lat była żoną słynnego polskiego aktora Marka Perepeczko („Janosik”, „Wesele", „Pan Wołodyjowski", „13 posterunek"), którego poznała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Para nie miała dzieci. Aktor zmarł 16 listopada 2005 roku w Częstochowie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Perepeczko (@agnieszkaperepeczko) Sekret młodości Agnieszki Fitkau-Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko za rok skończy 80 lat,...

Agnieszka Pilaszewska z „Miodowych lat” nie miała kiedyś na jedzenie. „Mieliśmy tylko na 4 plasterki szynki”
ONS.pl
Newsy
Agnieszka Pilaszewska z „Miodowych lat” nie miała kiedyś na jedzenie: „Mieliśmy tylko na 4 plasterki szynki”
Agnieszka Pilaszewska znana z brawurowej roli Aliny z „Miodowych lat” nie miała kiedyś łatwego życia. Aktorka ledwo wiązała koniec z końcem. Przeczytajcie.

Agnieszka Pilaszewska wspomniała w jednym z wywiadów czasy swojej młodości. Aktorka przyznała, że były to wyjątkowo „chude czasy", bo bywało, że nie miała nawet na jedzenie. Jak udało jej się przetrwać ten trudny czas? Kim jest Agnieszka Pilaszewska? Agnieszka Pilaszewska urodziła się w 1965 roku w Puławach. To jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która gra zarówno w filmach, jak i w teatrze. Pilaszewska zadebiutowała w 1986 roku w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza rolą w spektaklu „Przeklęte tango". W 1987 roku ukończyła z wyróżnieniem warszawską PWST. Jej talent aktorski mogliśmy podziwiać w takich serialach i filmach, jak: „Miodowe lata", w których wcieliła się w rolę Aliny, „Barwy szczęścia" czy choćby w serialu „Glina". W 2018 roku aktorka dołączyła do obsady serialu „Na dobre i na złe", w którym gra dr Barbarę Wilczewskią, matkę doktora Michała Wilczewskiego. Aktorka jest też autorką scenariuszy do filmów i seriali. Jest m.in. autorką scenariusza do serialu TVN - „Przepis na życie", a także współtworzyła scenariusz do serialu AXN - „Ultraviolet". Prywatnie jest żoną scenarzysty Macieja Maciejewskiego, z którym ma córkę Kornelię, która również jest aktorką.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Agnieszka Pilaszewska (@agnieszka_pilaszewska) Agnieszka Pilaszewska wspomina dawne czasy W jednym z wywiadów aktorka wspomniała czasy swojej...