62-latek ma na swoim koncie wprost spektakularną metamorfozę. Jak mu się udało aż tak dużo schudnąć? Artysta zdradził, że pomogły mu w tym trzy rzeczy. Koniecznie sprawdźcie, jakie.

Kim jest Stanisław Soyka?

Stanisław Soyka urodził się w 1959 roku w Żorach. To polski wokalista jazzowy i popowy, pianista, gitarzysta, skrzypek i kompozytor. Soyka zaczął śpiewać mając niespełna siedem lat. Występował m.in. w chórze kościelnym.

Później, rozpoczął naukę w muzycznej szkole podstawowej w klasie skrzypiec. W wieku 14 lat został kościelnym organistą. Następnie kontynuował naukę w liceum muzycznym w Katowicach. później studiował na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, na kierunku aranżacji i kompozycji.

Soyka wydał jak dotąd 17 albumów muzycznych oraz sześć albumów koncertowych. Jest laureatem wielu muzycznych nagród i odznaczeń. Do jego najsłynniejszych utworów należy zaliczyć takie piosenki jak: „Czas nie czeka na nas", „Życie to krótki sen", „Gdybym", „Cud niepamięci" i „Są na tym świecie rzeczy".

Zobacz także:

Prywatnie Soyka jest szczęśliwym ojcem czterech synów. Jego obecną żoną jest Ewa Żmijewska-Sojka.

Sekret diety Stanisława Soyki

Stanisław Soyka od zawsze lubił jeść i zwykle jadał bardzo tłusto, nie patrząc na ilość spożywanych kalorii. W jego menu królowały tradycyjne polskie potrawy, artysta nie uprawiał żadnego sportu. Nic dziwnego, że z czasem bardzo przytył, co dotkliwie odbiło się nie tylko na jego sylwetce, ale również zdrowiu.

W pewnym momencie swojego życia Soyka powiedział dość i postanowił przejść na dietę i zacząć się więcej ruszać. Efekty przyszły szybciej niż się tego spodziewał. Z pomocą dietetyczki Soyka schudł aż 25 kilogramów. Zaczął bardzo zdrowo jeść i regularnie ćwiczyć.

Artysta zrobił prawdziwą rewolucję w swoim dotychczasowym menu. Soyka odstawił tłuste mięso, słodycze i napoje gazowane. Zaczął też samodzielnie przygotowywać zdrowe i lekkostrawne posiłki. W jego menu pojawiły się m.in. gotowane warzywa i grillowane chude mięso.

Soyka zaczął też mniej jeść i spożywać posiłki o stałych porach, przestał też podjadać i zaczął pić dużo wody mineralnej.

W jego życiu ogromne znaczenie zaczął również mieć sport. Sojka zaczął jeździć na rowerze, uprawiać poranny jogging i chodzić na basen. Jego waga drastycznie poleciała w dół, a artysta znowu mógł się poczuć jak młody Bóg.

Jak wam się podoba jego przemiana?

Źródło: fit.pl