Robert Rozmus zachwyca doskonałą formą i smukłym, wyrzeźbionym ciałem. Jak on to robi, że tak świetnie wygląda?

Kim jest Robert Rozmus?

Robert Rozmus urodził się w 1963 roku w Korczynie koło Krosna. To utalentowany polski aktor, piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i showman. Rozmus jest absolwentem wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Tuż po studiach zaczął współpracę z Teatrem Powszechnym w Łodzi, a następnie przeszedł do Teatru Nowego w Warszawie. Od 2000 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma, zaś od 2021 roku jest członkiem kabaretu PanDemon.

Sekret doskonałej formy Roberta Rozmusa

Robert Rozmus dobija 60-tki, ale wygląda fenomenalnie. Aktor jest wielkim zwolennikiem zdrowego odżywiania i bardzo dużo ćwiczy. Jego największą pasją jest bieganie w maratonach.

Zobacz także:

Przyjaciele i fani gwiazdora nieustannie podpytują go, czy jest na jakiejś specjalnej diecie, tymczasem aktor intensywnie trenuje bieganie, dzięki czemu jest w doskonałej formie:

- Ciągle jestem początkujący w sportach wydolnościowych. Mimo że moja sylwetka wskazuje na łatwość biegania, to tylko pozory, bo nigdy samego biegania nie trenowałem. Do tej pory uprawiałem raczej sporty techniczne: tenis, golf przez długie lata. Są to zupełnie inne dyscypliny, aczkolwiek teraz przed samym sobą jestem najbardziej dumny z wykręcanych czasów na treningu. Biegnę na przykład 8 km w czasie 4:30. Jezus, ale mam moc! – myślę sobie, kiedy zerkam na zegarek - powiedział gwiazdor.

Aktor przyznał, że sport daje mu zastrzyk endorfin i sprawia, że jest nie tylko zdrowszy, ale też szczęśliwszy oraz ma o wiele więcej energii, gdy występuje na scenie.

Czy Robert Rozmus jest na diecie?

Odkąd Rozmus zaczął biegać twierdzi że czuje się 30 lat młodziej:

- Jak się czuję? O 30 lat młodszy! Koledzy się pytają: Co ty jesz?. Odpowiadam z uśmiechem: Tajemnica. A w tym momencie endorfiny rozsadzają mnie po biegu - mówi.

Jak wam się podoba obecna forma aktora?

Źródło: runners.world.pl