Ewa Skibińska urodziła się w 1963 roku we Wrocławiu. W 1986 roku ukończyła Wydział Aktorski wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka zadebiutowała na dużym ekranie w 1986 roku wcielając się w rolę Ewy Borecznej, żony Janusza, którego grał Jerzy Zelnik w melodramacie Romana Załuskiego „Głód serca". Skibińska zagrała jak dotąd w wielu znanych produkcjach, ale największą popularność przyniosła jej rola w takich serialach jak „Na dobre i na złe" oraz „Pierwsza miłość".

Obecnie Skibińska jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w hitowych produkcjach takich jak "Ślepnąc od świateł" czy w pierwszym polskim horrorze "W głębi lasu", w którym wystąpiła u boku Julii Wieniawy. Kariera aktorka Skibińskiej nie zawsze jednak była usłana różami...

Pożyczała od córki na jedzenie

Mimo iż Skibińska nie może dziś narzekać na brak propozycji zawodowych, w przeszłości niejednokrotnie czekała na telefon z ofertą pracy w filmie czy serialu. Ten niestety milczał. Doszło nawet do tego, że aktorka musiała pożyczać od swojej córki na jedzenie.

W dzieciństwie, by wyrobić w niej odruch oszczędzania, dostawała ode mnie świnkę-skarbonkę. Bywało, że przychodziłam po nią do szkoły ze świnką w torebce i prosiłam, by ją rozwaliła, bo potrzebujemy pieniędzy na życie – zdradza.

Aktorka dodała, że niewiele się przez te lata zmieniło, ponieważ, jak sama przyznaje, „nadal nie ma oszczędności".

Zobacz także:

Zachwyca znakomitą formą

58-letnia Ewa Skibińska to kobieta, od której trudno jest oderwać wzrok. Aktorka wygląda świetnie jak na swój wiek, a formy mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych koleżanek z branży. Jak ona to robi, że tak wygląda? Oczywiście poza zdrową dietą, aktorka bardzo dużo ćwiczy. Dowód? Tylko spójrzcie na jej oszałamiające zdjęcia z siłowni.

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie serię fotek ukazujących, jak trenuje na sali. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że aktorka ma już prawie 60 lat! Tylko spójrzcie na jej piękną figurę i wyrzeźbiony brzuch oraz ramiona.

Godne podziwu?

Źródło: Instagram, film.wp.pl