Ma 54 lata, a wygląda na co najmniej 20 lat mniej. Jak Joanna Przetakiewicz utrzymuje tak znakomitą formę?

Kim jest Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz urodziła się w 1967 roku w Warszawie. To znana polska bizneswoman. Mimo iż z wykształcenia jest prawniczką, jej największą miłością jest projektowanie ubrań.

Twórczyni marki La Mania, która powstała w 2010 roku przy współpracy Joanny ze światowej sławy projektantem mody Karlem Lagerfeldem, projektuje nie tylko ubrania, ale również akcesoria do domu.

Gwiazda jest też właścicielką sieci klinik dentystycznych „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, które jeszcze będąc na studiach założyła ze swoją bratową.

Zobacz także:

Prywatnie jest mamą trzech dorosłych synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. W 2020 roku wyszła za mąż za producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Na koncie ma też jeszcze jedno nieudane małżeństwo i długoletni związek ze słynnym miliarderem Janem Kulczykiem.

Sekret doskonałej figury Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz nawet w wieku 54 lat, zachwyca młodzieńczą formą i smukłym, zadbanym ciałem. Jej sekret tkwi w pewnej nietypowej diecie. Domyślacie się już o czym mowa?

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywna fizycznie – dużo podróżuje i nie zapomina o codziennych ćwiczeniach. W jej życiu równie ważne jest odżywianie. Gwiazda lubi jeść ryby i mięso i jak sama twierdzi, często sięga po produkty o wysokiej zawartości tłuszczu:

- Jem mięso i ryby. Nie jestem bezglutenowa, nie patrzę na to, jaką co ma zawartość tłuszczu. Odwrotnie. Wybieram te produkty, które mają większą zawartość tłuszczu, a nie mniejszą - zdradziła celebrytka.

Mimo iż Przetakiewicz stara się sobie niczego nie odmawiać, od prawie roku stosuje rygorystyczny post i pozwala sobie na jedzenie tylko przez określony czas w ciągu dnia:

- Jedyna zasada, którą stosuję, to zasada 8:16. Osiem godzin jem, szesnaście godzin nie jem. Robię to mniej więcej od niecałego roku i powiem wam, że to przynosi fantastyczne efekty - zapewniła.

Źródło: plotek.pl