Monika Richardson jest w znakomitej formie. Czemu zawdzięcza swoją smukłą i zgrabną sylwetkę? Sprawdźcie.

Kim jest Monika Richardson?

Monika Richardson urodziła się w 1972 we Wrocławiu. To polska iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

W 1995 roku Richardson nawiązała współpracę w TVP 2. Prowadziła takie programy, jak: „Kulty popkultury", „Teleadwokat", „Europejczycy", „Strefa otwarta", „Witaj, Europo", „Europa da się lubić", „Orzeł czy reszta?" i „Wstęp Wolny".

W 2011 roku jej współpraca z TVP dobiegła końca. W 2013 roku wróciła jednak do TVP 2 - współprowadziła poranny program „Pytanie na śniadanie", a wiosną 2019 roku poprowadziła wznowioną serię programu „Europa da się lubić". Pod koniec 2020 roku Richardson zaczęła przeprowadzać wywiady dla tygodnika „Wprost”.

Zobacz także:

Sekret smukłej figury Moniki Richardson

25 kwietnia Monika Richardson skończy 50 lat, ale w ogóle na tyle nie wygląda. W czym tkwi sekret jej znakomitej, smukłej sylwetki?

Monika Richardson sporo ćwiczy i jest od pewnego czasu na pewnej diecie. Kilka dni temu dziennikarka zapytała swoich obserwatorów na Instagramie:

- …czy widać, że trochę schudłam? Proszę, napiszcie, że tak, bo strasznie dużo mnie ta dieta kosztuje i potrzebuję pozytywnej motywacji - napisała.

W jednym z najnowszych postów na Instagramie, widzimy Monikę w trakcie ćwiczeń, robiącą „świecę”. W podpisie do zdjęcia dziennikarka pochwaliła się, że udało jej się już zrzucić trzy kilogramy. Jak ona tego dokonała? Wystarczyło, że zaczęła robić 3 rzeczy:

- Update: dieta działa. Nie chodzi o kilogramy (schudłam 3). Po prostu lepiej się czuję, dużo lepiej. Właściwie w każdym aspekcie, od miarowego bicia serca (mam nadciśnienie), po poczucie lekkości i bycia wypoczętą. Co zrobiłam? Po pierwsze: ŻP, to działa! Po drugie: dużo wody. Po trzecie: eliminacja śmieciowego i wysoko przetworzonego jedzenia. Koniec.

Czym jest wspomniane przez Monikę tajemnicze „ŻP”? Wygląda na to, że Richardson miała na myśli znane powiedzenie dietetyczne, mówiące ni mniej, ni więcej jak... „żryj połowę”.  Ktoś z was stosuje tę metodę na sobie?

Źródło: tocelebryci.pl, Instagram