Szczupły brzuch, smukłe nogi, praktycznie zero grama tłuszczu. Maja Bohosiewicz od lat zachwyca doskonałą formą i szczupłym, idealnie wyrzeźbionym ciałem. W rozmowie z fanami na Instagramie, aktorka opowiedziała co nieco o swojej diecie. Jak ona to robi, że tak świetnie wygląda?

Kim jest Maja Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz urodziła się w 1990 roku w Żorach w rodzinie polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa. Jej siostrą jest inna znana aktorka - Sonia Bohosiewicz.

Po ukończeniu liceum aktorskiego w Krakowie, Maja dostała się na studia reżyserskie w Warszawskiej Szkole Filmowej. Zadebiutowała na scenie występując na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W latach 2018-2019 grała główną rolę w serialu TVP2 - „Za marzenia". Jej talent aktorski mogliśmy też podziwiać w takich produkcjach jak: „Barwy szczęścia", „Na dobre i na złe", „W rytmie serca", „Rodzinka.pl", „M jak miłość" czy „Londyńczycy".

Zobacz także:

Prywatnie Maja jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego, z którym wychowuje dwójkę dzieci: 5-letniego syna Zacharego i 4-letnią córkę Leonię.

Sekret smukłej sylwetki Mai Bohosiewicz

Mimo iż Maja Bohosiewicz skończyła już 30 lat i ma za sobą dwie ciąże, jej ciało nadal może wzbudzać podziw i zazdrość. Aktorka jest niezwykle szczupła i zaskakuje młodzieńczym wyglądem. W czym tkwi jej największy sekret?

Podczas ostatniej sesji Q&A na InstaStory,  jeden z obserwatorów Mai zapytał ją czy nadal liczy kalorie. Aktorka mu odpowiedziała:

- Do diet i liczenia kalorii trzeba mieć samozaparcie i konsekwencje. Ja jej nie mam. Wolę na bieżąco dokonywać zdrowych, wyborów, trenować i zrezygnować ze zbędnych węglowodanów.

Maja Bohosiewicz uwielbia sport

Podczas rozmowy z fanami, Maja przyznała, że jej zdrowie nieco podupadło przez koronawirusa, ale bardzo jej zależy, żeby być aktywną fizycznie i jak najszybciej wrócić do uprawiania sportu:

- W styczniu chcę przebiec 50 km. To nie jest dużo, ale nie chce zakładać wielkich celów, żeby się nie zniechęcić. Po COVID-zie, potrafię przebiec około 3-5 km, a potem zaczynam umierać. Systematyczne, krótkie biegi mają mi pomóc w odbudowie kondycji.

Jak wygląda dieta Mai Bohosiewicz?

Kilka lat temu, gdy Maja nie była jeszcze podwójną mamą, udzieliła wywiadu magazynowi „Go Organic". Podczas rozmowy opowiedziała nieco o swojej codziennej diecie:

- Rano jemy owsiankę z owocami. Po południu, po pracy, mamy czas, żeby razem z synem siąść do kolacji. Nie gotuję osobno dla dziecka, a osobno dla ukochanego. Od kiedy mały zaczął przyjmować stałe pokarmy, je to, co my. Pełnoziarniste pieczywo, domowe jogurty, kasze, mięso i owoce morza. Nie zostaliśmy nigdy w 100% wegetarianami, ale ograniczamy ilość i dbamy o jakość zjadanego mięsa. Wieczorami natomiast zawsze jest duży dzbanek zielonej herbaty i oglądanie ulubionych seriali. Ale nie powiem, czasem zdarzają się lody, takie z cukrem.

Jak oceniacie jej formę?

Źródło: Instagram, Go Organic