Restauracja Roberta Lewandowskiego okazała się niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”
ONS.pl
Newsy

Restauracja Roberta Lewandowskiego niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”

W ubiegłym tygodniu Robert Lewandowski otworzył własną restaurację - „NINE’S Restaurant & Sports Bar". Lokal nie cieszy się jednak zbyt pochlebnymi opiniami. Czyżby coś poszło nie tak?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale także biznesnemenem. W 2017 roku „Lewy" został współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9. Ostatnio piłkarz postanowił zainwestować we własną restaurację, do której menu układał syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller.

Lokal o nazwie „NINE’S Restaurant & Sports Bar" ma aż cztery poziomy. Na jednym z nich znajduje się bar sportowy, na drugim przestrzeń eventowa, a dwa poziomy należą do restauracji. Czy można u Ruberta smacznie i niedrogo zjeść? Wiele osób na pewno by z tym polemizowało.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego

Restauracja „NINE's" Roberta Lewandowskiego, powstała w Browarach Warszawskich i od samego początku wzbudzała wiele emocji. W lokalu możemy spróbować wielu dań, nie tylko kuchni polskiej, ale także amerykańskiej a nawet azjatyckiej:

Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.

W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka.

Są też:

  • precle w kształcie dziewiątek – numer z którym gra Lewandowski – za kosztuje 10,99 zł (bardziej okazała wersja – Hat Trick Pretzel Pizza – kosztuje 41,90 zł)
  • amerykańskie burgery mieszczą się w przedziale cenowym 37,90 zł - 44,90 zł
  • znacznie droższe są żeberka – 59,90 zł za porcję
  • zielone curry z krewetkami kosztuje 47,90 zł
  • 39,90 zł – tyle trzeba zapłacić za najtańszy stek
  • 47,90 zł za pieczoną polędwicę z dorsza
Zobacz także
Głodowe pensje kucharzy w restauracji Lewandowskiego. „Dostaną premie, gdy restauracja zacznie zarabiać”

Robert Lewandowski oferuje pracownikom swojej knajpy grosze. „Dostaną premie, gdy lokal zacznie zarabiać”

Lewandowski w dniu meczu na pewno nie zje tego produktu. Wy będziecie mieli go na talerzach

Lewandowski w dniu meczu na pewno nie zje tego produktu. Wy będziecie mieli go na talerzach

Co klienci sądzą na temat jedzenia u Lewandowskiego?

Na otwarciu lokalu pojawiło się około kilkuset osób. Niektórzy długo czekali w kolejce, aby dostać się do środka restauracji. Opinie, które pojawiły się w internecie są krótko mówiąc skrajne. Jedni chwalą Roberta za wystrój i smaki, które serwuje w swojej restauracji. Drudzy bardzo krytycznie odnieśli się do zarówno do poziomu serwisu, jak i do podawanych dań:

Restauracja ma potencjał, lecz wydaje się na siłę otwarta, przed jej 100% funkcjonowaniem. Jeszcze nie wszystkie poziomy są dostępne, a w dniu meczu zaoferowano tylko skrócone menu i propozycję tego co będzie w przyszłości. Telebim i wiele telewizorów pomiędzy pamiątkami sportowymi jest klimatyczne i bardzo dobre w kierunku docelowego miejsca dla kibiców sportu (...) - napisał jeden z gości lokalu.

Wystrój bardzo mi się podoba, jak i plus za miłą obsługę, ale na tym koniec pozytywów. Jedzenie jest bardzo przeciętne. Jadłem burgera z frytkami i na deser sernik nowojorski, oczekiwałem trochę lepszej kuchni. Całkowicie szczerze, pod względem jedzenia wpasowałbym ten lokal grubo poniżej średniej Warszawskich burgerowni/steakhouse'ow. Nic specjalnego i tyle - dodał kolejny.

Niestety podane zimne hamburgery, czas oczekiwania 45 min plus jedzenie średnio smaczne. Tak jakby ktoś otworzył restaurację i uczył się dopiero na pierwszych gościach - skomentował inny z gości.

Wybierzecie się do „NINE’S", żeby na własnej skórze sprawdzić, jak „karmi" Robert Lewandowski?

Źródło: fakt.pl

Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Piłkarz serwuje go z nietypowymi dodatkami
Newsy
Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Można zdębieć. Zaskakują również dodatki
Robert Lewandowski otworzył niedawno własną restaurację. Ile trzeba w niej zapłacić za schabowego?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale też prężnie działającym biznesmenem. Od 2017 roku sportowiec jest współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9_. Ostatnio Robert postanowił zainwestować pieniądze we własną restaurację. Lokal Lewego nosi nazwę "Nine's" i mieści się w Browarach Warszawskich pod adresem Haberbuscha i Schielego 6. Co znajdziemy w jego menu?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) Restauracja Roberta Lewandowskiego Robert Lewandowski wystartował z własną restauracją. Za menu w lokalu odpowiada syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller. Co można w nim zjeść? Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka. Oprócz tego dostaniecie tam również: chrupiące skrzydełka z...

Głodowe pensje kucharzy w restauracji Lewandowskiego. „Dostaną premie, gdy restauracja zacznie zarabiać”
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Robert Lewandowski oferuje pracownikom swojej knajpy grosze. „Dostaną premie, gdy lokal zacznie zarabiać”
Menadżerowie restauracji Roberta Lewandowskiego szukają pracowników, którzy mieliby rozpocząć pracę w lokalu słynnego piłkarza. Stawki? Te są niestety „groszowe”.

Już wkrótce w Warszawie zostanie otwarta pierwsza restauracja sygnowana nazwiskiem Roberta Lewandowskiego . Lokal będzie nosił nazwę NINE's Restaurant & Sports Bar i będą w nim serwowane  dania kuchni amerykańskiej  i śródziemnomorskiej. Póki co, restauracja Roberta Lewandowskiego szuka pracowników. Niestety, stawki, jakie oferuje przyszłym kucharzom czy kelnerom są dość niskie w stosunku do konkurencji. Robert Lewandowski szuka ludzi do pracy Restauracja Roberta Lewandowskiego miała pierwotnie ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Skąd to opóźnienie? Być może jednym z powodów jest to, że nie ma chętnych do pracy. Niespecjalnie nas to dziwi biorąc pod uwagę fakt, jak niskie stawki oferuje swoim pracownikom lokal. Jak donosi portal money.pl, kucharz w restauracji Roberta Lewandowskiego zarobi tyle, ile pomoc kuchenna u innych restauratorów, zaś barman i kelner , mogą jedynie liczyć na niewielką podstawę. Środowisko gastronomiczne grzmi, że stawki, jakie oferuje się przyszłym pracownikom są „patologicznie niskie”. Tylko spójrzcie na treść ogłoszenia, jakie wstawiły do sieci osoby zarządzające lokalem: Dołącz do drużyny NINE's - pierwszej restauracji Roberta Lewandowskiego, otwierającej się w Warzelni na Browarach Warszawskich. Tak prezentują się stawki godzinowe: Kucharz - 22 zł netto; Pomoc kuchenna - 15 zł netto; Kelner - 15 zł netto (+ napiwki); Barman - 18 zł netto (+ napiwki). Co na to przedstawiciele lokalu? Menadżerowie i zarządzający knajpą Lewandowskiego tłumaczą, że stawki są, jakie są, ponieważ właściciele lokalu - czyli Robert Lewandowski i jego zaplecze - stawiają na osoby z małym doświadczeniem. Oczywiście chciałbym płacić naszym ludziom jak najwięcej. Przeanalizowaliśmy nasze...

Newsy
Magda Gessler wątpi w sukces knajpy Roberta Lewandowskiego? „Na weekend wszyscy by chcieli golonkę”
Czy kulinarne ambicje Lewandowskiego są zgodne z gustami klientów jego restauracji? Magda Gessler ma wątpliwości. Ale dobrze ocenia za to pracę syna w knajpie piłkarza.

Magda Gessler jak nikt inny potrafi zaplanować i przewidzieć restauracyjny sukces. Co myśli o restauracji Roberta Lewandowaskiego? Wróży lokalowi piłkarza pomyślność? A jakie na jej przeczucie ma wpływ to, że Lewandowskiemu w restauracji pomaga Tadeusz Gessler, syn słynnej restauratorki? Czego oczekuje od restauracji Nine’s Lewandowski, a czego szukają jego klienci? Magda Gessler została zapytana przez dziennikarza Faktu o opinię na temat nowo otwartej restauracji słynnego piłkarza. Dziennikarz był ciekaw czy w związku z tym, że restaurację współprowadzi jej syn, Tadeusz, 68-latka będzie krytykowała czy raczej chwaliła nowy lokalu otwarty w Warszawie. Zaczęła bardzo ostrożnie, skupiając się na synu: - To jest bardzo dziwne, ale moje dzieci nie chwalą się tym co robią, trzeba to trochę z nich wyciągać. Tadeusz bardzo mało mówi o swoim projekcie. Wiem, ze dwa lata bardzo ciężko pracował, że bardzo trudno się pracuje…. Po początkowej wstrzemięźliwości nawiązała jednak do menu wprowadzonego w restauracji.  - Koncepcja, którą wybrał Robert Lewandowski dla tej restauracji Nine’s jest koncepcją jego. On chciał light kuchnie, on chciał wege kuchnię, on chciał wegetariańską kuchnię… Jest to w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport. Przynajmniej z tymi, którzy kochają futbol. Czy dobrze usłyszeliśmy, Magda Gessler powiedziała, że aspiracje Roberta Lewandowskiego dotyczące kulinariów, nie trafią w gusta piłkarskich kibiców? Czyżby kierunek light, rodem z projektu żony piłkarza, prowadzącej markę zdrowej, dietetycznej żywności uważała za chybiony? Jurorka programu „ Masterchef" i prowadząca „ Kuchenne Rewolucje" nie doprecyzowała tego. Przyznała, że w restauracji są kolejki po 250 osób,...

Robert Lewandowski szuka kucharza. Piłkarz zbiera „drużynę” do swojej nowej knajpy
ONS.pl
Newsy
Robert Lewandowski szuka kucharza. Piłkarz zbiera „drużynę” do swojej nowej knajpy
Niedługo startuje restauracja Roberta Lewandowskiego i jego wspólników. Na razie piłkarz jest na etapie poszukiwania pracowników – w sieci pojawiła się oferta pracy u Roberta między innymi w charakterze szefa kuchni.

Otwarcie gastronomii po koronawirusowych obostrzeniach zaowocowało aktywnością kilku polskich celebrytów, którzy postanowili wejść na rynek gastronomiczny. Pisaliśmy już o nowych knajpach Kuby Wojewódzkiego , teraz czas na Roberta Lewandowskiego. Jaka będzie nowa restauracja Roberta Lewandowskiego? Już wcześniej pisaliśmy, że za menu i potrawy w Nine’s Restaurant Lewandowskiego będzie odpowiadał Tadeusz Muller, czyli syn Magdy Gessler. Teraz najlepszy piłkarz świata według FIFA w roku 2020 poszukuje ludzi, którzy obmyślone przez Mullera dania będą gotować. Na stronach ogłoszeniowych ukazał się szereg ofert pracy w nowym lokalu „Lewego”, który będzie znajdował się na terenie dawnych Browarów Warszawskich na Woli. Pracę ma tam znaleźć nawet 100 osób. Przyszły szef kuchni będzie serwował gościom nowoczesne dania kuchni amerykańskiej ze sznytem śródziemnomorskim. Zobaczcie sami, jak efektownie prezentują się wspomniane, świeżo odnowione Browary Warszawskie, które tym razem posłużą warszawiakom jako przestrzeń restauracyjno-rekreacyjna wręcz stworzona do wypoczynku w gronie znajomych. Jak Robert Lewandowski zachęca do pracy w swojej knajpie? Lewandowski ze swoimi wspólnikami kusi przyszłych pracowników odpowiednim dla siebie ogłoszeniem, w którym nie brakuje odniesień do rywalizacji z zielonego boiska: – Jeżeli jesteś osobą, która umie grać w drużynie, jesteś fanem sportu i masz doświadczenie w pracy jako Szef Kuchni. Dołącz do zespołu restauracji Roberta Lewandowskiego w Warzelni Browarów Warszawskich – czytamy w treści oferty pracy w Nine’s Restaurant. Z kolei w ogłoszeniu o pracę dla menadżera restauracji nie zabrakło tekstów o „pociągnięciu za sobą drużyny”, „wykonywaniu...