Używacie kas samoobsługowych? Sklepy zastawiły nowoczesne pułapki na nieuczciwych klientów
Wikipedia Commons
Newsy

Nowa opcja przy kasie samoobsługowej w Biedronce. Klienci zobaczą pewien komunikat

Robicie zakupy w Biedronce? Nie zdziwcie się, gdy zobaczycie przy kasie taki komunikat.

Sieć sklepów Biedronka rozszerza akcję pomocy uchodźcom z Ukrainy. Z myślą o nich dodała w kasach samoobsługowych nową opcję, która umożliwia przekazanie im środków finansowych. Poznajcie szczegóły tej akcji.

Biedronka na rzecz Ukraińców

Od wybuchu wojny na Ukrainie i przybycia do naszego kraju fali uchodźców, Biedronka bierze czynny udział w pomocy osobom poszkodowanym w wyniku tego konfliktu. Pisaliśmy, że popularna sieć sklepów zaoferowała pomoc swoim ukraińskim pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę. Chodzi o bezzwrotne wsparcie finansowe w wysokości 1000 zł.

Biedronka poinformowała też, że pracuje obecnie nad specjalną, uproszczoną ścieżką zatrudniania członków rodzin pracowników oraz dodatkowym wsparciem dla ukraińskich kolegów i koleżanek. Ponadto, przekazała też na ten cel 10 milionów złotych oraz obniżyła ceny ok. 50 produktów w 43 swoich sklepach przy granicy z Ukrainą. Teraz zdecydowała się na kolejną formę pomocy. Przeczytajcie.

Zobacz także
Olena Zaleńska - żona prezydenta, która działa. W czasie pokoju promuje zdrowe odżywianie, w czasie wojny wspiera naród.

Ołena Zełenska w czasie pokoju promuje zdrowe odżywianie, w czasie wojny wspiera ukraiński naród

Wygrał ukraińskiego „MasterChefa”. Dziś piecze za darmo chleb dla mieszkańców Chersonia

Wygrał ukraińskiego „MasterChefa”. Dziś piecze za darmo chleb dla mieszkańców okupowanego Chersonia

Nowa opcja przy kasie samoobsługowej w Biedronce

Od teraz klienci sklepów Biedronka, którzy korzystają z samoobsługowych kas, mogą podczas robienia zakupów przekazać środki finansowe uchodźcom. Opcja dostępna jest zarówno podczas płacenia w kasach tradycyjnych, jak i samoobsługowych:

- Zachęcamy do wsparcia Ukrainy dowolną kwotą. Aby wskazać kwotę, wciśnij przycisk "Wyszukaj po nazwie lub wprowadź kod" i następnie wybierz flagę Ukrainy - czytamy w komunikacie, który wyświetla się klientowi na ekranie.

Po kliknięciu na flagę Ukrainy, klient może wybrać konkretną kwotę – 1 zł lub wielokrotność tej kwoty. Jeżeli zwykle płacicie za zakupy w tradycyjnej kasie, wystarczy, że powiecie kasjerowi, że chcecie przekazać pieniądze na pomoc Ukrainie i podacie dokładną kwotę, a następnie zostanie ona doliczona do waszego paragonu.

Dzięki zaangażowaniu klientów sklepów Biedronka, na specjalnym koncie akcji zebrano już prawie 3 miliony złotych. Środki zostaną przekazane na konta 5 organizacji charytatywnych, które już realizują programy wsparcia dla Ukrainy i Ukraińców:

  • Caritas Polska
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Polska Misja Medyczna
  • Polski Czerwony Krzyż
  • SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Źródło: o2.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA