Łukasz Nowicki jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Jakiś czas temu gwiazdor sporo schudł wprowadzając do swojej diety kilka drastycznych zmian. Z czego zrezygnował, że tak świetnie wygląda?

Kim jest Łukasz Nowicki?

Łukasz Nowicki urodził się w 1973 roku w Krakowie. W 1998 roku ukończył tamtejszą Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Na deskach teatru zadebiutował w 2000 roku w Teatrze Ateneum w Warszawie wcielając się w rolę Mariana Walczaka vel Leszczuka w „Opętanych" Witolda Gombrowicza w reż. Andrzeja Pawłowskiego.

Od stycznia 2010 roku Nowicki jest prowadzącym porannego programu TVP2 „Pytanie na śniadanie" a od 6 września 2020 roku prowadzi nowy teleturniej TVP2 „Przyjaciele na zawsze".

Prywatnie jest synem wybitnego polskiego aktora Jana Nowickiego oraz byłym mężem znanej piosenkarki Haliny Mlynkovej. z którą ma syna Piotra. Łukasz Nowicki ma obecnie drugą żonę, z którą doczekał się córki Józefiny. Jak dba o swoją formę i ciało?

Zobacz także:

Dieta Łukasza Nowickiego

Łukasz Nowicki doskonale wie, że zrzucanie zbędnych kilogramów to nie łatwa sprawa. Aktor i prezenter w swoim czasie ważył aż 20 kilogramów więcej niż obecnie. Pewnego dnia postanowił się za siebie wziąć i schudnąć. Nowicki nie tylko zaczął ćwiczyć i przeszedł na zdrowe odżywianie, ale też postanowił, że nie będzie spożywać żadnych posiłków po godzinie 18.

Wykluczył z diety bardzo szkodliwe dla zdrowia gazowane napoje, które zastąpił zdrowymi płynami. Ponadto, prezenter ograniczył jedzenie ziemniaków, cukier zastąpił słodzikiem, przestał jeść swoje ulubione gyrosy, pieczywo, sól i masło. Jego dewizą jest obecnie sport i zdrowe odżywianie.

Aktor regularnie chodzi na siłownię, biega i stara się jak najczęściej jeździć na rowerze. Efekty widać gołym okiem. Nowicki wygląda świetnie i widać, że ma mnóstwo energii. Po zrzuceniu 20 kilogramów i wystającego brzuszka, prezenter jeszcze bardziej wyprzystojniał. Prawda, że wygląda świetnie?

Źródło: Plejada.pl