Po niemal rocznej przerwie w podróżowaniu, wiele polskich gwiazd ruszyło na wakacje za granicę. W ich ślady nie poszła jednak Kasia Cichopek. Gwiazda „M jak miłość” wybrała swoje ukochane, polskie Mazury, na które jeździ z rodziną od lat.

Urlop nad polskimi jeziorami

Kasia postanowiła spędzić tegoroczny urlop nad jeziorem. Na wakacje wybrała się z dwójką dzieci – synem Adamem i córką Heleną. Mąż celebrytki, co można wywnioskować z jej relacji na Instagramie, został w Warszawie, gdzie prowadzi szkołę tańca. Jak Kasia spędza urlop z dzieciakami?

Pływa w jeziorze, gotuje obiady

Patrząc na zdjęcia, które Kasia wrzuca na swojego Instagrama, widać, że aktorka świetnie się bawi na urlopie. W sieci aż zaroiło się od fotografii, na których widzimy, jak zażywa kąpieli w jeziorze, spaceruje po kwiecistych łąkach i przygotowuje bliskim posiłki.

Usmażyła kotlety mielone

Na instarelacji Kasi pojawiło się zdjęcie przygotowanego przez nią obiadu. Danie wygląda tak pysznie, że można je jeść oczami! Wnioskujemy, że Kasia jest zwolenniczką tradycyjnej polskiej kuchni, ponieważ na obiad przygotowała pyszne kotlety mielone z mizerią i ziemniakami. Co gwiazda „M jak miłość" zwykle jada na kolację? Przeczytajcie!

Zobacz także:

Tuż po pysznym obiedzie, aktorka poszła popływać w jeziorze. Kasia założyła czarny, jednoczęściowy strój z głębokim dekoltem i postanowiła schłodzić się w mazurskich wodach. Wtedy z telefonem pojawił się jej syn Adam, który zrobił jej serię bardzo śmiałych i zmysłowych zdjęć. 

Raj na ziemi #mazurycudnatury. By mój syn Adam ❤️ - podpisała gorącą fotkę Kasia dodając, że jej syn uwielbia wcielać się w rolę fotografa.

Zachwyt wśród fanów

Gorące zdjęcie zrobiło piorunujące wrażenie na fanach gwiazdy.

Fotografia fotografią, ale pani Kasia jest piękna - napisała jedna z obserwatorek celebrytki.

Genialne zdjęcie. Adam ma oko do tego - dodała kolejna.

Moja rusałka - skomentował zdjęcia mąż Kasi, Marcin Hakiel.

Jak wam się podoba jej nowe zdjęcie? Przy okazji zobaczcie, jak wygląda kuchnia w domu Kasi. Naprawdę robi wrażenie!

Źródło: Instagram