Joanna Koroniewska może się pochwalić smukłym i wyćwiczonym ciałem. Jak jej się udaje utrzymać taką znakomitą formę?

Kim jest Joanna Koroniewska?

Joanna Koroniewska urodziła się w 1978 roku w Toruniu. Największą sławę przyniosła jej rola roli Małgorzaty Mostowiak w serialu TVP2 „M jak miłość". Koroniewska współpracowała też z warszawskimi teatrami: Bajka i Komedia oraz nagrała polską wersję audiobooka „Pięćdziesiąt twarzy Greya" (2015 r).

Jest też aktorką dubbingową; podkładała swój głos m.in. Maggie Peyton w polskiej wersji językowej filmu „Garbi: super bryka" (2005) oraz Daisy w filmie „Krowy na wypasie" (2006), Prywatnie jest szczęśliwą żoną prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora, z którym ma dwie córki: Janinę (ur. w 2009 r.) i Helenę (ur. w 2018 r.).

Sekret smukłej figury Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska może się poszczycić smukłym, wręcz pozbawionym jakiegokolwiek nadmiernego tłuszczyku ciałem. Jak jej się udaje utrzymać tak znakomitą formę? Aktorka przyznała, że nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet. 44-latka twierdzi, że sporo je i uważa, że „człowiek zaczyna chudnąć wtedy, kiedy przestaje się odchudzać: 

Zobacz także:

- Dlaczego?! Bo nie myśli wciąż o jedzeniu. Przynajmniej tak było w moim wypadku - powiedziała.

Gwiazda „M jak miłość" stawia sobie za cel spożywanie tylko i wyłącznie zdrowych i pełnowartościowych posiłków i nie wkłada do ust byle czego. Twierdzi też, że nie żyje po to, żeby jeść, ale je po to, żeby żyć.

- Czyli nie zaczynamy zdrowo jeść i więcej posiłków, ograniczając produkty mniej zdrowe TYLKO generalnie żeby być zdrowszymi jemy wtedy kiedy jesteśmy głodni i produkty, które są zdrowsze, mniej przetworzone, ograniczając wiele tych nie do końca dobrych dla nas – powiedziała dodając, że zupełnie inaczej podchodzi do tej kwestii jej mąż Maciej, który wprost uwielbia jeść i jest to jeden z największych sensów jego życia.

Jak wam się podoba obecna figura Joasi?

Źródło: plotek.pl