Anna Król z trzeciej edycji programu „Sanatorium miłości” sporo w ostatnim czasie schudła. Kobieta wciąż jednak czyta o sobie w sieci negatywne komentarze. Szczególnie złośliwe są pod jej adresem kobiety. Dlaczego uczestniczka programu TVP padła ofiarą hejtu?

Kim jest Anna Król?

Anna Król to jedna z bohaterek trzeciej edycji programu „Sanatorium miłości". Na planie show poznała Zbyszka, z którym jest do dziś. Tuż po zakończeniu programu kobieta postanowiła wziąć się za siebie i schudnąć. Największą inspiracją był dla niej partner, który także zmienił swoje nawyki żywieniowe i sporo schudł.

Kiedy Zbyszek wprowadził się do domu Anny, postanowił wziąć się za sport i zdrowe odżywianie. Po tym, jak rzucił palenie, sporo przytył i przez kilka lat walczył z nadprogramowymi kilogramami. Wszystko się zmieniło, gdy zaczął regularnie ćwiczyć:

- Kupiłem sobie zwykłe trampki w supermarkecie i wybiegłem z domu. Kilka miesięcy później zaliczyłem już maraton w porządnych butach, które sprawiłem sobie, wiedząc, że chcę to robić – zdradził Zbyszek w rozmowie z Pomponikiem.

67-latek przeszedł też na zdrową dietę, dzięki której błyskawicznie schudł. Anna także postanowiła pójść w jego ślady. Dzięki sporej determinacji i odpowiedniej diecie, którą rozpisał dla niej syn, 63-latka w krótkim czasie schudła aż 16 kilogramów. Zaczęła też wspólnie ze Zbyszkiem ćwiczyć, a nawet rozważa, by wspólnie ze swoim partnerem zaliczyć morsowanie.

Zobacz także:

Niestety, kobieta padła w ostatnim czasie ofiarą hejtu. Szczególnie złośliwe są wobec niej kobiety:

- Robię to dla siebie, a nie dla innych. Złośliwe komentarze w sieci wciąż mnie dziwią. Najbardziej smutne jest to, że kobieta kobiecie potrafi słowem wyrządzić sporą krzywdę. Nie rozumiem tego - przyznała z żalem.

Historia miłości Ani i Zbyszka

Ania i Zbyszek od samego początku pałali do siebie sympatią w programie. Można by nawet rzec, że między nimi zaiskrzyło w try miga. Wszyscy bardzo im kibicowali i wierzyli, że będą razem. To właśnie Zbyszek zabrał ją na pierwszą randkę. Wielkim zaskoczeniem były ich zaręczyny w „Pytaniu na śniadanie". Obecnie para mieszka w domu Ani w Rytrze.

Źródło: pomponik.pl, plejada.pl