Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”
ONS/AdobeStock
Newsy

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”

Mimo iż Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończy niedługo 80 lat, wigoru i podejścia do życia mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych kobiet. Jak ona to robi? Przeczytajcie!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się w 1942 roku w Warszawie. W 1966 roku uzyskała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a cztery lata później nawiązała ponad 10-letnią współpracę z Teatrem Komedia, a także gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym i Rozmaitości.

W latach 80. wyjechała do Australii, gdzie kontynuowała swoją aktorką karierę, grając m.in. Hannę Geldschmidt w serialu ‚Więźniarki". Z czasem odkryła w sobie nową pasję, którą jest fotografia. Gwiazda założyła nawet własną agencję fotograficzną – „Family Tradition Photo”.

W 1998 objęła stanowisko redaktor naczelnej magazynu kulinarnego „Magiczna Quchnia”, w którym publikowała także swoje felietony. W 2001 roku wypuściła na sprzedaż swoją pierwszą książkę pt. „Fascynacje kulinarne gwiazd".

Polscy widzowie pamiętają ją z takich filmów, jak: „Lalka", „Nie ma róży bez ognia„ czy z serialu „M jak miłość", w którym grała w latach 2003-2007.

Zobacz także
„Jaka się pani brzydka zrobiła”. Anna Dymna ostro odpowiada młodemu hejterowi

„Jaka się pani brzydka zrobiła”. Anna Dymna ostro odpowiada młodemu hejterowi

Monika Chwajoł odpowiada fanom na pytania o swoją figurę. „Magiczna metoda: nie żreć”

Monika Chwajoł odpowiada fanom na pytania o swoją figurę. „Magiczna metoda: nie żreć”

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez 40 lat była żoną słynnego polskiego aktora Marka Perepeczko („Janosik”, „Wesele", „Pan Wołodyjowski", „13 posterunek"), którego poznała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Para nie miała dzieci. Aktor zmarł 16 listopada 2005 roku w Częstochowie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Sekret młodości Agnieszki Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko za rok skończy 80 lat, ale swoją formą wprawia w osłupienie. Jak ona to robi? Czy jest na jakiejś specjalnej diecie?

Gwiazda przyznaje, że nic tak jej nie cieszy, jak dobre jedzenie, podróżowanie po świecie i spotkania w gronie przyjaciół. Zapytana w jednym z wywiadów, w czym tkwi sekret jej wspaniałej formy, odpowiedziała, że lubi dobrze zjeść i nauczyła się cieszyć w życiu małymi rzeczami.

Niestety, utarło się, że mężczyzna im starszy, tym lepszy, a kobieta, która przekroczyła 70. to stara raszpla. To okrutne i niesprawiedliwe! Dyskutujemy o tym na moim profilu i dochodzimy do wniosku, że trzeba czerpać radość z małych rzeczy. Mnie cieszy dobrze wysmażony stek, który mogę zjeść na moim tarasie z kieliszkiem wina, dobra książka - przyznała.

Aktorka spędza obecnie wolny czas w Trójmieście, gdzie odwiedziła przyjaciół. Właśnie wstawiła do sieci zdjęcia relacjonujące jej wyprawę.

Marriott wizyta u Idalii kawa rozmowy zawsze uśmiech ciasteczko... miła atmosfera... - podpisała fotkę, na której widzimy ją uśmiechniętą w wydekoltowanej białej bluzce i egzotycznych niebieskich kolczykach.

Agnieszko wymiatasz – podpisała zdjęcie projektantka Ewa Minge.

Najsexowniejsza kobieta świata - dodała fanka.

Emanuje Pani takim pięknem... cudownie - napisała kolejna.

Budzi w was podziw?

Źródło: Pudelek.pl, Instagram

53-letnia Beata Ścibakówna "już" spala poświąteczne kilogramy. „Za mazurki, jaka i pasztety”
ONS.pl
Newsy
53-letnia Beata Ścibakówna już spala poświąteczne kilogramy. „Za mazurki, jaja i pasztety”
Święta dopiero za parę dni, a Beata Ścibakówna już spala „poświąteczne" kilogramy. Doceniacie jej dobry humor?

Mimo iż do świąt wielkanocnych zostało jeszcze trochę czasu, Beata Ścibakówna już wyruszyła na siłownię, aby spalić „poświąteczne" kilogramy. Aktorka wyszła najwyraźniej z założenia, że lepiej od razu przygotować się do świątecznej uczty. Kim jest Beata Ścibakówna? Beata Ścibakówna urodziła się 1968 w Zamościu. To utalentowana polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. W 1992 roku Ścibakówna została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. W 1990 roku zadebiutowała na scenie w sztuce Adama Mickiewicza - „Pan Tadeusz" w reżyserii Jana Englerta. Jej talent aktorski mogliśmy podziwiać m.in. w takich filmach jak: „Wszystko, co najważniejsze", „Wielka wsypa", „Dzieci i ryby" oraz w dramacie psychologicznym Krystyny Jandy - „Pestka".         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Beata Ścibakówna (@beata_scibakowna_official) Ścibakówna zagrała też w takich serialach jak: „Złotopolscy", „Przepis na życie", „Prawo Agaty", „Hotel 52" czy „Na dobre i na złe".  Prywatnie jest żoną aktora Jana Englerta, z którym wychowuje córkę - Helenę.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Beata Ścibakówna...

Hanna Śleszyńska pokazała się w bikini na wakacjach. „Trudno odmawiać sobie pysznych rzeczy”
ONS
Newsy
Hanna Śleszyńska wrzuciła wakacyjną fotkę w bikini. „Trudno odmawiać sobie pysznych rzeczy”
Hanna Śleszyńska poleciała na urlop na Kretę. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie bardzo wymowne zdjęcie.

Hanna Śleszyńska spędza obecnie urlop w swojej ukochanej Grecji. Aktorka przyznała, że kocha Kretę i cieszy się, że ponownie mogła ją zobaczyć. Na wakacje wybrała się ze swoją przyjaciółką Anna Głogowską. Widzowie na pewno pamiętają ją z „Tańca z gwiazdami", w którym przez wiele sezonów była ona tancerką. Głogowska jest też byłą żoną Piotra Gąsowskiego. Co ciekawe, Hanna i Ania od lat pozostają ze sobą w przyjaźni. Greckie wakacje To właśnie Ania zrobiła Śleszyńskiej zdjęcie w bikini, którym aktorka pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie.  Kreta, moja miłość. Nie było mnie tu kilka lat... Stęskniłam się bardzo za widokami, za nieustającym słońcem, wiatrem, jedzeniem, ludźmi. Wcześniej odwiedzałam wielokrotnie Kretę i zwiedzałam wzdłuż i wszerz. Zawsze obiecuję sobie, że następnym razem przyjadę szczuplejsza i doskonalsza, ale raczej się to nie udaje. Tutaj też trudno odmawiać sobie wszystkich pysznych rzeczy - napisała pod fotkami 62-letnia aktorka.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hanna Śleszyńska (@hanna_sleszynska_official) Zachwyt wśród fanów Smukła figura Śleszyńskiej zrobiła piorunujące wrażenie na jej fanach. Klasa.... jest Pani naturalna, piękna, nienaganna figura i ten uśmiech... Wyglądasz rewelacyjnie! Jesteś piękną kobietą. Wygląda pani idealnie, nie ma co tęsknić za szczupłością - napisali obserwatorzy aktorki. Zrobiła na was wrażenie? Kariera Śleszyńskiej Hanna Śleszyńska urodziła się w 1959 roku w Warszawie. W 1982 roku...

58-letnia Ewa Skibińska ma ciało 30-latki i sukcesy na koncie. Kiedyś pożyczała na jedzenie od córki
ONS
Newsy
58-letnia Ewa Skibińska ma ciało 30-latki i sukcesy na koncie. Kiedyś pożyczała na jedzenie od córki
Ewa Skibińska gra obecnie w największych produkcjach filmowych w kraju. Kiedyś nie powodziło jej się jednak tak dobrze i musiała pożyczać od córki na jedzenie.

Ewa Skibińska urodziła się w 1963 roku we Wrocławiu. W 1986 roku ukończyła Wydział Aktorski wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka zadebiutowała na dużym ekranie w 1986 roku wcielając się w rolę Ewy Borecznej, żony Janusza, którego grał Jerzy Zelnik w melodramacie Romana Załuskiego „Głód serca". Skibińska zagrała jak dotąd w wielu znanych produkcjach, ale największą popularność przyniosła jej rola w takich serialach jak „Na dobre i na złe" oraz „Pierwsza miłość". Obecnie Skibińska jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w hitowych produkcjach takich jak "Ślepnąc od świateł" czy w pierwszym polskim horrorze "W głębi lasu", w którym wystąpiła u boku Julii Wieniawy. Kariera aktorka Skibińskiej nie zawsze jednak była usłana różami...         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska) Pożyczała od córki na jedzenie Mimo iż Skibińska nie może dziś narzekać na brak propozycji zawodowych, w przeszłości niejednokrotnie czekała na telefon z ofertą pracy w filmie czy serialu. Ten niestety milczał. Doszło nawet do tego, że aktorka musiała pożyczać od swojej córki na jedzenie. W dzieciństwie, by wyrobić w niej odruch oszczędzania, dostawała ode mnie świnkę-skarbonkę. Bywało, że przychodziłam po nią do szkoły ze świnką w torebce i prosiłam, by ją rozwaliła, bo potrzebujemy pieniędzy na życie – zdradza. Aktorka...

55-letnia Dorota Chotecka zachwyca szczupłą talią. „Ja nie uznaję żadnych diet”, Co robi, by tak wyglądać?
ONS.pl
Newsy
55-letnia Dorota Chotecka zachwyca szczupłą talią. „Ja nie uznaję żadnych diet”. Co robi, by tak wyglądać?
Dorota Chotecka sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Co robi, by być w tak znakomitej formie?

Dorota Chotecka urodziła się w 1966 roku w Radomiu. W 1993 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktorka zadebiutowała w 1993 rolą w filmie „Pożegnanie z Marią". Później mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach, jak „Awantura o Basię", „Wszyscy jesteśmy Chrystusami", „Dzień świra" czy „Szczęśliwego Nowego Jorku". Największą popularność przyniosła jej rola Danuty Norek w serialu komediowym „Miodowe lata",  Joli w „13 posterunku" oraz Krystyny Więcławskiej w serialu „Ranczo". Prywatnie jest żoną aktora Radosława Pazury, z którym ma córkę Klarę.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dorota Chotecka (@dorotachotecka) Sekret szczupłej figury Doroty Choteckiej Dorota Chotecka nie uznaje drakońskich diet. Jak sama twierdzi, odżywia się normalnie, tylko stawia na małe porcje: - Ja nie uznaję żadnych diet, że np. ograniczam się tylko do jedzenia białka. Nie. Całe życie jadłam normalnie, tyle że niewielkie porcje - zdradza aktorka dodając, że nie zamierzam sobie odmawiać tego, co lubi. Chotecka jest zdania, że jeśli oczyścimy organizm, on sam nam podpowie, co jest dla niego dobre, a co złe. Nie oznacza to jednak, że nie możemy sobie czasem pofolgować i pozwolić na coś mniej zdrowego i kalorycznego: - Czasem można popełnić jakiś grzeszek – bez wyrzutów sumienia - mówiła w jednym z wywiadów. Dorota Chotecka stawia...