Pamiętacie Grycanki? Schudły 18kg, bo piły słynny napój oczyszczający
ONS
Newsy

Pamiętacie Grycanki? Schudły 18 kg, bo piły słynny napój oczyszczający

Marta Grycan i jej córki zachwycają szczupłymi figurami, które osiągnęły z pomocą... naturalnej, magicznej mikstury!
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 21, 2021

Mata Grycan i jej córki nazywane były swego czasu „polskimi Kardashiankami” z racji na swoje kobiece, pełne kształty. Panie jednak przeszły prawdziwą metamorfozę, która zafascynowała media i fanki rodziny cukierników.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Marta Grycan i „Grycanki” – kim są?

Marta Grycan to synowa Zbigniewa Grycana – słynnego założyciela firmy Zielona Budka, a następnie Grycan. Sama Marta wraz ze swoim mężem Adamem Grycanem również są cukiernikami. W 2011 roku Grycan otworzyła swoją firmę cukierniczą, która miała okazać się sukcesem – głównie dzięki znanemu w branży nazwisku. Niestety nie był to biznesowy sukces, a firma wkrótce została zamknięta. 

Zobacz także

Synowa najsłynniejszego producenta lodów w Polsce swego czasu brylowała na ściankach i regularnie dzieliła się z fanami swoim luksusowym i pełnym przepychu życiem. Grycan często pozowała do zdjęć w stylizacjach drogich światowych marek oraz na wytwornych wakacjach. Jest też autorką trzech książek o kulinariach i prowadziła program „Polski Turniej Wypieków” wraz z Piotrem Gąsowskim. Głośno było także o jej córkach, które próbowały swoich sił w tańcu, modelingu oraz aktorstwie. 

Dziś o paniach mówi się głównie przez pryzmat niezwykłej metamorfozy, którą przeszły. 

Metamorfoza Grycanek

Marta Grycan i jej córka Wiktoria zawdzięczają swoje szczupłe sylwetki nie tylko zrównoważonej diecie opartej na warzywach, ale także napojowi, który kochają gwiazdy Hollywood. O czym mowa? Jak się okazało, Grycanki stosowały popularny napój oczyszczający na bazie:

  • wody
  • cytryny
  • syropu klonowego
  • pieprzu Cayenne.

Jak wyznała córka cukierniczki, zrzucenie kilogramów nie było dla niej wielkim wyzwaniem. Wystarczył detoks, magiczny napój oraz regularne posiłki, które głównie były sałatkami. Marta schudła 10kg, a jej córka Wiktoria 8kg. Wiktoria Grycan podkreśla, że stosowała się do zasad, które jej mama opisała w jednej ze swoich książek. 

„Woda z pieprzem i syropem klonowym, jakieś sałatki. To nie jest trudne. Nie trzeba wiele wysiłku, a efekty same przychodzą, czego jestem przykładem” – powiedziała Wiktoria Grycan dziennikarzom „Faktu”. 

Czytaj też:

Komentarze