Oto najmniej kaloryczne produkty w McDonalds. Możecie zjeść je nawet na diecie
Adobe Stock
Newsy

Oto najmniej kaloryczne produkty w McDonald's. Możecie zjeść je nawet na diecie

Restauracje McDonald's kojarzą się głównie z niezdrowym jedzeniem, dlatego są konsekwentnie omijane przez osoby będące na diecie. Jak się okazuje nie zawsze trzeba rezygnować z przyjemności, gdyż w menu można znaleźć kilka niskokalorycznych pozycji!

Dieta odchudzająca wiąże się z pewnymi regułami, których należy przestrzegać, aby uzyskać oczekiwany efekt. Warto również włączyć codzienną aktywność fizyczną by przyspieszyć cały proces. Osoby decydujące się na zrzucenie zbędnych kilogramów często podchodzą do tematu zbyt rygorystycznie, co ostatecznie kończy się fiaskiem. Nie należy wszystkiego sobie odmawiać, a spożywać z umiarem. To również tyczy się restauracji McDonald's, która kojarzy się w głównej mierze z niezdrową żywnością. Jednak można tam znaleźć również kilka korzystnych opcji. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Odchudzanie z głową

Wiele osób decydujących się na zrzucenie zbędnych kilogramów do danego tematu podchodzi zbyt rygorystycznie, co często kończy się nieudaną próbą. Wówczas zazwyczaj jest zastosowana metoda tak zwana „wszystko albo nic”. Takie podejście jest gwarancją nie sukcesu, a porażki, dlatego do odchudzania trzeba podejść z pewnym nastawieniem, a najlepiej sprawdzi się wtedy opcja „80/20”, czyli większość jedzenia zdrowego, a część małych grzeszków. To dobry sposób na uzyskanie pożądanych efektów, bo niczego sobie nie odmawiamy, a jednocześnie można pozbyć się nadmiernej masy ciała. W tym momencie należy rozważnie wybierać wszystkie produkty i trzymać się ustalonych zasad. W takim momencie można zjeść ulubionego czekoladowego batonika lub udać się do restauracji.

Zobacz także

Restauracje McDonald's

Sieć restauracji szybkiego jedzenia kojarzy się głównie z wysoko przetworzoną żywnością, a także z nadmiarem tłuszczu. Niestety to jest prawda, dlatego wybierając się do McDonald's należy rozważnie wybierać zamawiane produkty. Choć wyglądają niepozornie to większość z nich jest prawdziwą bombą kaloryczną, której zjedzenie zdecydowanie przekroczy dzienne zapotrzebowanie. Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z dostępną rozpiską danych dań, aby mieć świadomość zjadanych produktów.

McDonald's a dieta

Osoby przechodzące na dietę odchudzającą zazwyczaj rezygnują ze wszelkich przyjemności, a restauracje czy ulubione lodziarnie omijają szerokim łukiem. Nie zawsze jest to dobry sposób, gdyż wówczas skazuje się na rygorystyczną dietę. Małe odstępstwa jeszcze nikomu nie zaszkodziły, ale należy w tej kwestii podchodzić z rozwagą i nie stosować tego przywileju codziennie, a raz na jakiś czas. Osoby przepadające za jedzeniem z MsDonald's również nie powinny rezygnować z przyjemności, a jedynie zwrócić uwagę na kaloryczność produktów i wybierać te z ich mniejszą ilością.

Najmniej kaloryczne dania w MsDonald's

Restauracja oferuje spis wszystkich serwowanych dań wraz z pełną tabelę makroskładników oraz ich kalorycznością. To zdecydowanie ułatwia złożenie zamówienia osobom trzymających się diety. Do najmniej kalorycznych produktów należą takie produkty jak McTosty czy SnackWrap z jajecznicą z oferty śniadaniowej, a także wszelkiego rodzaju sałatki, SnackWrap, zaś na deser polecają się małe lody, Tiramisu czy Wiśniowy Sad. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Komentarze