Chipsy
Pixabay
Newsy

Znany sklep rozdaje chipsy za darmo. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Jaki?  

Dobra wiadomość dla amatorów chrupkich przekąsek z ziemniaków. Kaufland rozdaje paczki chipsów za darmo!
Hubert Rój
luty 02, 2021

Chipsy ziemniaczane nie mają zbyt dobrej prasy wśród dietetyków i zwolenników zdrowego odżywiania.

Nie ma się czemu dziwić. Wysoka kalorczyność, mnóstwo soli, obecność tzw. tłuszczów trans – nie trzeba o tym nikomu przypominać.

Ponadto, wiele dostępnych dzisiaj na rynku chipsów zostało wysmażonych w „cieszącym się” złą opinią oleju palmowym.

Tak czy inaczej, musimy przyznać, że wszystko jest dla ludzi. Tak samo chipsy. Ważne, byście nie spożywali ich zbyt często.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Chwila zapomnienia z chipsami

W diecie ważne jest zróżnicowanie, a także prowadzenie aktywnego trybu życia. W takim wypadku, raz na jakiś czas można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia z paczką ziemniaczanego, smażonego przysmaku.

Taka chwila właśnie nadeszła. Wszystko za sprawą świetnej oferty na tę przekąskę w sieci sklepów Kaufland.

To promocja, której chyba jeszcze nie było. Kaufland powalił swoich konkurentów na łopatki. Przynajmniej, jeżeli chodzi o chipsy.

Zobacz także

Zwykle sieci sklepów spożywczych próbują zachęcić klientów do zakupów przez rabaty w wysokości kilkunastu procent wartości ceny.

Popularne są także promocje, które zaczynają działać przy zakupie przynajmniej 2 opakowań danego produktu.

Jedna za darmo!

Takie akcje jak ta, która czeka na was w sobotę 6 lutego, zdarzają się jednak bardzo rzadko. Kaufland  zaskoczy wszystkich fanów ziemniaczanych chipsów.

Promocja 2+1 gratis to prawdziwa gratka. Wystarczy, że kupicie dwie paczki chipsów, a trzecią, najtańszą  bądź w tej samej cenie, dostaniecie za darmo!

O którą markę chipsów chodzi? Tutaj czeka na was kolejne pozytywne zaskoczenie. Promocja obejmuje wszystkie chipsy ze sklepu Kaufland!

Crunchips, Przysnacki, Wiejskie Ziemniaczki, Lays, Lays Maxx, a także chipsy z tak zwanych marek własnych Kaufland – to wszystko będziecie mieli do wyboru.

Zapasów nie zrobicie

Pamiętajcie tylko, że promocje na chipsy nie łączą się. Co to oznacza? Jeżeli dany produkt był objęty inną promocją, w akcji 2+1 gratis zostanie ujęta jego regularna cena.

Nie martwcie się o formalności. Rabat na chipsy zostanie naliczony przy kasie. Pamiętajcie jednak, że promocja obejmuje jedynie detaliczne ilości zakupywanego produktu.

Trzeba więc chwilowo zapomnieć o wyjeździe z supermarketu Kaufland z całym wózkiem chipsowych zapasów!

Komentarze