W Szczecinie otwarto Biedromarket. Czym różni się od klasycznej Biedronki? Będziecie w szoku!
Facebook
Newsy

W Szczecinie otwarto Biedromarket. Czym różni się od klasycznej Biedronki? Będziecie w szoku!

Szczecińscy klienci Biedronki mają nie lada gratkę. W ich mieście otwarto właśnie... Biedromarket. Co można kupić w sklepie o takiej właśnie nazwie i w jakich cenach? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w naszym artykule.
Hubert Rój
maj 03, 2021

Biedromarket, mimo budzącej jednoznaczne skojarzenia nazwy, niewiele  ma wspólnego z klasycznymi Biedronkami, w których większość Polaków kupuje codziennie mleko, warzywa czy mięso. Pod nazwą Biedromarketu, w Szczecinie otwarto outlet z produktami, które nie znalazły nabywców w tradycyjnych Biedronkach.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Co można kupić w Biedromarkecie w Szczecinie?

Osoby związane ze sklepem na facebookowych stronach placówki informują, że na półkach Biedromarketu znaleźć będzie można dosłownie wszystko i to w atrakcyjnych, niskich cenach. Począwszy od maskotek ze słynnego Gangu Słodziaków, aż po biedronkowy sprzęt elektryczny Hoffen.

Sprawdźcie zresztą sami, co takiego przygotowali dla swoich klientów właściciele outletu znajdującego się przy al. Wyzwolenia 12/14 w Szczecinie:

Elektronarzędzia, narzędzia, czajniki, suszarki, garnki, talerze, kubki, szklanki, sztućce, koce, dywany, zabawki, książki, akcesoria papiernicze, lampki, akcesoria samochodowe, do ogrodu, do sprzątania radia i wiele, wiele innych rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach – takie przedmioty w ofercie znaleźć możemy w opisie sklepu na Facebooku.

Jak na otwarcie tego szczecińskiego sklepu zareagowały władze sieci Biedronka i spółki zarządzającej sklepami, czyli Jeronimo Martins? Można było się spodziewać, że Biedronka jasno wyrazi swoje zdanie w tym temacie – spółka w komunikacie do mediów oświadczyła, że nie z Biedromarketem nic wspólnego.

Czy Biedronka i Lidl mają swoje outlety?

Jeronimo Martins ma już w swoim portfolio tego typu sklepy. Outlety Biedronki funkcjonują pod nazwą Biedronka Outlet i Towaroteka. Na mapie całej Polski znajduje się 18 tego typu placówek, które przyciągają do siebie klientów atrakcyjnymi cenami.

Swój outlet otworzyła także inna sieć supermarketów, czyli Lidl. Podobnie jak w przypadku Biedromarektu i outletów Biedronki, w tym sklepie zakupić można końcówki serii produktów niespożywczych dostępnych wcześniej w sklepach Lidla.

Czytaj także:

Komentarze