promocje w biedronce sernik wielkanocny
Adobe Stock
Newsy

Składniki na wielkanocny sernik kupicie w Biedronce taniej niż za pół darmo. Upieczecie dwie blachy

Zaczynacie już gromadzenie składników na świąteczne wypieki? Koniecznie zajrzyjcie w tym tygodniu do Biedronki.
Hubert Rój
marzec 21, 2021

W sklepie z sympatycznym owadem w szyldzie panuje już świąteczna gorączka. Dlaczego? Biedronka przygotowała dla swoich klientów ciekawe propozycje już z myślą o Wielkanocy.

Mazurek, baby, babki i babeczki, ale także przepyszne serniki – ich także nie może zabraknąć na świątecznym stole.

O tym, czego potrzeba do dobrego sernika, nie ma potrzeby przekonywać doświadczonych gospodyń domowych.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Za ile kupicie twaróg sernikowy w wiaderku w Biedronce?

Cukier, jajka, ale przede wszystkim odpowiedni tłuszcz i zwłaszcza smaczny, dobry ser. W Biedronce w tym tygodniu kupicie twaróg sernikowy President 1 kg w oszałamiającej cenie 4,99 zł!

Wiaderko z serem marki President bez promocji kosztuje aż 11,99 zł. Teraz już widzicie jak duża jest skala tej promocji. To taniej aż o 58% w stosunku do ceny regularnej.

Pamiętajcie, by przed pójściem do sklepu po wiaderko z twarożkiem, wziąć ze sobą kartę Moja Biedronka.

Promocja obowiązuje tylko z kartą. Ponadto Biedronka wprowadziła także specjalny limit dzienny – jednorazowo będzie można kupić maksymalnie 3 opakowania sera.

Ile wyniesie promocja na margarynę do pieczenia?

Do upieczenia sernika niezbędny jest także dobrej jakości tłuszcz. A takim od lat jest dla wielu polskich gospodyń margaryna Kasia.

W tym tygodniu w Biedronce kupicie ją za 1,15 zł, pod warunkiem nabycia dwóch kostek margaryny za jednym razem.

To oszczędność rzędu 50%! Margaryna w kostce Kasia 250 g będzie również dostępna w promocji tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka.

Tak samo jak w przypadku twarogu sernikowego President, ta promocja też będzie ograniczona. Limit dzienny to 4 opakowania na jedną kartę.

Co jeszcze będzie taniej w tym tygodniu w Biedronce?

Święta świętami, ale zostały jeszcze 2 tygodnie, w czasie których coś trzeba także jeść. W Biedronce znajdziecie kilka innych ciekawych promocyjnych propozycji.

Na pierwszy rzut oka coś dla mięsożerców. A więc świeże udo lub podudzie z kurczaka z polskiego chowu w cenie 3,75 zł za kilogram.

Warto rozważyć także zakup łopatki wieprzowej bez kości pakowanej próżniowo Kraina Mięs. Za 1 kg tego mięsa zapłacicie jedyne 8,99 zł.

Pamiętajcie, by w tym przypadku również zabrać ze sobą na zakupy kartę Moja Biedronka. Promocja na łopatkę obowiązuje tylko do 24.03, czyli do środy.

Przed końcem sezonu na pomarańcze, warto zrobić zapas. Pamiętajcie, początek kalendarzowej wiosny już za nami i taniej już nie będzie.

W tym tygodniu pomarańcze w Biedronce kupicie jeszcze za 2,99 zł za 1 kg. Oczywiście tylko po nabiciu przy kasie karty Moja Biedronka

Komentarze