Biedronka
Adobe Stock
Newsy

Od wtorku masło za niecałe 3 zł, a banany jeszcze taniej. Biedronka zaskakuje niskimi cenami

Co za promocje w Biedronce! Trzeba tylko pospieszyć się z wyjściem na zakupy, bo tak dobre rabaty nie będą obowiązywały w nieskończoność.
Hubert Rój
kwiecień 05, 2021

Jeszcze niedawno Biedronka zażarcie konkurowała z innymi sieciami spożywczymi, by przyciągnąć klientów przed świętami wielkanocnymi.

Ledwo wstaliście świątecznych stołów, a sieć z sympatycznym owadem w logo już zachęca do odwiedzenia sklepów świetnymi okazjami.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Na jakie promocje w Biedronce w tym tygodniu warto zwrócić uwagę?

Na dzień dobry prawdziwa bomba. Czyli masło ekstra Mleczna Dolina, 200 g w cenie 2,99 zł! Taka cena będzie obowiązywała jedynie przy zakupie trzech opakowań.

Pamiętajcie jedynie, że powyższa promocja będzie dostępna jedynie dla osób posiadających kartę Moja Biedronka. Jej działanie aktywujecie przy kasie.

Zobacz także

Kolejną świetną okazją, której nie można przegapić w tym tygodniu w Biedronce, są banany. Za 1 kg tych owoców zapłacicie jedyne 2,49 zł.

To aż 50% taniej niż wynosi cena regularna tych owoców. W przypadku tej promocji również należy pamiętać o karcie Moja Biedronka.

Uwaga! Promocja na banany obowiązuje tylko we wtorek i i środę! W te dni w super cenie kupicie także szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo. Jej cena w te dni to jedyne 8,79 zł za 1 kg.

Co jeszcze można kupić tanio w Biedronce w tym tygodniu?

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Na pewno warto zaopatrzyć się w zapas ziemniaków. 5-kilogramowy worek kartofli kupicie w Biedronce za 2,99 zł.

Skoro są już ziemniaczki, wypadałoby zatroszczyć się także i o kotlety. Mielone przyrządzicie z biedronkowego mięsa mielonego z łopatki wieprzowej Kraina Mięs. Cena? 5,49 zł za półkilogramowe opakowanie.

Oprócz tego, godna polecenia wydaje się również następujące promocje:

  • Kawa ziarnista Jacobs Barista Editions 1 kg – 39,99 zł
  • Melon żółty 1 kg – 3,99 zł
  • Świeża tuszka z podrobów kl. A, 1 kg – 3,99 zł
  • Jogurt owocowy Fruvita –1,59 zł za 1 opakowanie przy zakupie 3 sztuk
  • Margaryna Delma 500 g –2,49 zł za 1 opakowanie przy zakupie 2 sztuk

Czytaj także:

 

Komentarze