Aneta Zając zdobyła serca widzów polsatowskiej opery mydlanej „Pierwsza miłość” już ładnych kilka lat temu. Po drodze stała się celebrytką pełną gębą. Z tego właśnie względu fani pragną wiedzieć, w jaki sposób Zając dba o swoją świetną figurę, a także chcą regularnie dowiadywać się, w jaki sposób wychowuje swoich synów.

Jednak w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, 39-latka dba o prywatność i nie wyjawia zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego kolorowej prasie. Wyjątek postanowiła uczynić w jednym z kulinarnych programów, w którym opowiedziała o tym, jak gotuje swoim dzieciom.

Czym Aneta Zając karmi swoje dzieci?

Aneta Zając lub gotować ze swoimi synami. 10-letni bliźniacy Robert i Michał stawiają już pierwsze kroki w temacie kulinariów. Mało tego. Aktorka przyznaje, że są w tym coraz bardziej samodzielni!

- Oni mnie często wyganiają wręcz z kuchni. Sami chcą przygotowywać lub wręcz sami przyrządzają jakiś posiłek – wyznała w jednym z programów kulinarnych gwiazda „Pierwszej miłości”.

39-letnia mama bliźniaków stara się, by otwierać swoich synów na ciekawe, nowe smaki. Mimo młodego wieku, synowie Zając uwielbiają na przykład ostre papryczki chilli, których nie są w stanie przełknąć nieraz nawet dorośli!

Zobacz także:

– Ogólnie u nas szpinak, czosnek, no i papryczka chilli zawsze muszą być w domu – powiedziała aktorka.

 

Aneta Zając konkuruje na gotowanie z babcią swoich dzieci

Gwiazda „Pierwszej miłości” ma jednak ze swoimi synami pewien kłopot. Otóż okazuje się, że bliźniacy ubóstwiają kuchnię swojej babci, która raz po raz podaje im dania tradycyjnej, polskiej kuchni, czyli schabowe, pomidorówka i inne dania, które coraz rzadziej widywane są na stołach młodszych Polaków. Jak więc gotuje swoim synom Zając?

–  Lubią też warzywa i owoce. Więc staram się, żeby to wszystko było bardzo kolorowe. Oczywiście staram się przebić to, co (bliźniacy – przyp. red.) dostają od babci, czyli kotlety schabowy (…). Ja muszę się mega nastarać, żeby wszystko troszeczkę bardziej im smakowało niż ten kotlet schabowy – zwierzyła się pani Aneta.

Źródło: YouTube