Izabela Zeiske z Gogglebox pokazała kuchnię po remoncie. Niesamowite co zrobiła z blatami
izabelazeiske/Instagram
Newsy

Izabela Zeiske z „Gogglebox” pokazała kuchnię po remoncie. Niesamowite co zrobiła z blatami

Czy remont kuchni musi kosztować dużo pieniędzy? Oczywiście, że nie! Da się odświeżyć kuchnię małym kosztem, a efekt będzie powalający. Zobaczcie, jak swoją kuchnię odnowiła Izabela Zeiske.
Katarzyna Wyborska
kwiecień 11, 2021

Każdy od czasu do czasu potrzebuje zmian w swoim otoczeniu. Najlepiej zacząć je od kuchni, ponieważ to tam spędza się bardzo dużo czasu! Ładna i odświeżona kuchnia sprawi, że gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Przekonajcie się, jak niewielkim nakładem pracy i za nieduże pieniądze można odnowić każdą kuchnię. Izabela Zeiske z „Gogglebox” właśnie tak odświeżyła kuchnię w swoim domu!

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jak wyremontować kuchnię tanim kosztem?

Remont kuchni potrafi być bardzo kosztowny. Meble i sprzęty bardzo dużo kosztują, a do tego dochodzi kucie starych płytek i położenie nowych. Ale czy zawsze remont musi oznaczać ogromne koszty? Wcale nie! Dziś istnieje mnóstwo rozwiązań, które pozwalają tanim kosztem odświeżyć każde pomieszczenie – także kuchnię! Sprawdźcie sami.

Zobacz także

Farba do płytek

Jeśli wasze płytki są już dość stare i mają niemodne wzory, ale są w dobrym stanie, to nie musicie się ich od razu pozbywać! Można je pomalować specjalną farbą do płytek w wybranym przez siebie kolorze. Będą wyglądały jak nowe, a koszt farby jest o wiele niższy od wymiany płytek.

Farba do mebli

Podobnie możecie zrobić z meblami. W przypadku większości mebli zwykle wystarczy pomalowanie ich specjalną farbą do mebli, wymiana uchwytów i już kuchnia wygląda jak nowa!

Okleina

W sklepach dostępne są dziś okleiny do mebli kuchennych – świetna alternatywa, jeśli nie chcecie malować mebli, a zależy wam na ich odświeżeniu. W dodatku okleiny występują w różnych ciekawych wzorach i kolorach, które ożywią kuchnię.

Odświeżone ściany

Nie można zapomnieć o malowaniu! Każde wnętrze wygląda o wiele lepiej, gdy na ściany położy się świeżą warstwę farby, która zakryje stare zabrudzenia.

Nowa kuchnia Izabeli Zeiske

Izabela Zeiske znana widzom programu „Gogglebox” na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się swoją nową kuchnią. W istocie pani Izabela po prostu odnowiła pomieszczenie korzystając z opisanych wyżej rozwiązań! Pochwaliła się, że użyła okleiny do mebli, pomalowała ściany i zawiesiła nową lampę. Od razu kuchnia wygląda dużo lepiej! Zobaczcie: 

 

Czytaj także:

Komentarze