Znana z programu „Gogglebox: Przed telewizorem” Sylwia Bomba jakiś czas temu zachwyciła widzów swoją spektakularną przemianą! Gwiazdka pochwaliła się w sieci swoim zdjęciem sprzed lat, a fani nie mogli uwierzyć. Niektórzy wręcz dopytywali, czy ta dziewczyna na zdjęciu to na pewno Sylwia? Celebrytka zapewniła, że zdjęcie przedstawia ją samą z czasów licealnych, z tym że na zdjęciu ważyła… o 30 kilogramów więcej niż dzisiaj! Poznajcie historię niesamowitej przemiany Sylwii Bomby.

Walka z kilogramami Sylwii Bomby

Początkowo nadwaga nie stanowiła dla Sylwii większego problemu. Można powiedzieć, że po prostu przyzwyczaiła się do swojego ciała. Przez długi czas ważyła prawie 90 kilogramów i nosiła ubrania w rozmiarze 44. Jednak gdy zaczęła występować w programie „Gogglebox” i zobaczyła siebie samą na ekranie telewizora, to stwierdziła, że czas na zmiany. Tak opowiedziała o tym w wywiadzie:

- Okazało, że kamera inaczej pokazuje mnie niż ja widzę siebie w lustrze. A jak wiadomo, w lustrze widzimy się trochę lepiej.

To skłoniło Sylwię do zmiany. Skorzystała z usług trenera osobistego, wykupiła specjalną dietę i po trzech miesiącach ciężkiej pracy… na wadze przybyło 6 kilogramów! Po konsultacji z lekarzem okazało się, że Sylwia cierpi na insulinooporność: 

- To jest takie zaburzenie które powoduje, że wszystkie moje wysiłki, czyli bieganie, dieta, systematyczność, nic nie dawały i przytyłam 6 kg.

Dzięki poradom lekarza Sylwia wiedziała jak powinna się odżywiać, by odchudzanie w jej przypadku było skuteczne. Rady podziałały, ponieważ schudła później aż 25 kilogramów!

Zobacz także:

Zasady w diecie Sylwii Bomby

Sylwia podzieliła się zasadami, których przestrzega podczas diety:

  • 5 posiłków dziennie
  • Zero alkoholu
  • Picie 2-3 litrów wody dziennie
  • Rezygnacja z fast foodów, słodkich napoi i przetworzonej żywności
  • Pełnowartościowe, zbilansowane posiłki
  • Odstawienie cukru i słodzików

Zastosowalibyście się do tych rad?