Idealna sylwetka to dla wielu gwiazd narzędzie pracy. Nic dziwnego więc, że osobistości z telewizyjnego i kinowego ekranu są w stanie zainwestować duże pieniądze w swój wygląd. Wiele z nich decyduje się na specjalistycznie komponowane cateringi dietetyczne, które są bardzo wygodne i pozwalają zaoszczędzić czas związany z zakupami, planowaniem i gotowaniem posiłków, ale… trzeba za nie słono zapłacić.

Ile kosztują diety pudełkowe gwiazd?

Wbrew pozorom celebryci często mają wyjątkowo napięty grafik, który sprawia, że trudno jest im samodzielnie planować i gotować zbilansowane dania. Z pomocą przychodzą im cateringi dietetyczne, które przygotowują pudełka z posiłkami na cały dzień. Taki luksus może kosztować od 1 aż do 4 tysięcy miesięcznie! Ile gwiazdy płacą za swoje diety?

  • Olga Kalicka jest na diecie pudełkowej paleo, która kosztuje 2250 zł miesięcznie
  • Rafał Maślak za swoją dietę niskotłuszczową dla sportowców płaci 1500 zł miesięcznie
  • Doda za bezglutenową dietę z ograniczeniem cukru płaci 2160 zł za miesiąc
  • Kuba Wesołowski utrzymuje dietę dla sportowców, za którą płaci 1180 zł za miesiąc
  • Ela Romanowska wybrała dietę odchudzającą za 1050 zł miesięcznie

Diety z oferty BistroBox, które prowadzi znana dietetyczka Agnieszka Mielczarek potrafią kosztować nawet 70-80 zł za dzień. Z jej cateringu korzystają jednak m.in. Maciej Dowbor, Agnieszka Dygant, Izabela Janachowska czy Dorota Szelągowska.

Czy diety gwiazd są zdrowe?

Wybierając dietę pudełkową macie gwarancję, że jest ona dobrze zbilansowana i bogata we właściwe składniki. Wiadomo też dokładnie jaką liczbę kalorii spożywacie codziennie. 

Zobacz także:

Jakie diety stosują gwiazdy? Nie wszystkie jadłospisy sławnych i bogatych są zdrowe, nawet jeśli przynoszą efekty w postaci utraty kilogramów. Kate Middleton waży zaledwie 43 kg, jednak na swój sposób odżywiania wybrała kontrowersyjną (i potencjalnie szkodliwą) dietę Dukana opartą na dużej ilości białek. 

Jedną z bardziej chwalonych, a jednocześnie skutecznych diet, jest dieta SIRT, na której Adele schudła prawie 50 kg. Zamiast opierać się na restrykcyjnej redukcji wielu produktów, jadłospis ten polega na włączeniu jak największej ilości tzw. aktywatorów sirtuin, które pobudzają spalanie tłuszczu.

Źródło: Fakt

Czytaj też: