Dramatyczne zajście w sklepie spożywczym w Lesznie. Zwróciła mu tylko uwagę na brak maseczki
Pixabay
Newsy

Dramatyczne zajście w sklepie spożywczym w Lesznie. Zwróciła mu tylko uwagę na brak maseczki

Mężczyzna zachował się okropnie! Powinien się wstydzić!
Anna Urbańska
kwiecień 18, 2021

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok. Przez ten czas przeżyliście pewnie wiele trudnych chwil spowodowanych stresem związanym z niepewnością jutra, powtarzającymi się lockdownami i zakazem spędzania czasu z bliskimi.

Niestety, sytuacja nie poprawia się za bardzo. Duża nadzieja jest w szczepionkach. Niedługo może uda się osiągnąć Polsce odporność populacyjną, która pozwoli na otworzenie barów i zniesienie nakazu noszenia maseczek na otwartym powietrzu, jak to miało miejsce w Wielkiej Brytanii czy Izraelu.

Póki co, frustracja niestety tylko rośnie. Wiele osób ma już dość obecnie panujących obostrzeń i postanawia nie stosować się do nich.

Jest kilka zasad do których każdy musi się stosować, by ograniczać rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa. Są to przede wszystkim:

  • Noszenie maseczek w miejscach publicznych
  • Utrzymywanie dystansu społecznego
  • Stosowanie się do reguł dotyczących zgromadzeń
  • Mycie rąk i ich częste dezynfekowanie

Niektórzy ludzie już od początku sprzeciwiali się noszeniu maseczek, inni jednak są coraz bardziej sfrustrowani sytuacją i zaczynają przeciwstawiać się obowiązującym regułom. Czasami zwrócenie uwagi działa i dana osoba zakłada maseczkę, jednak nie w tym wypadku...

Zobacz także

Magda Gessler odpowiada na pytania

Pobicie kobiety w Lesznie

Boleśnie przekonała się o tym kobieta, która została pobita. Prawdopodobnie zwróciła ona uwagę pewnemu mężczyźnie, by założył maseczkę w prawidłowy sposób. Ten nie tylko nie zgodził się ubrać maseczki, ale też uderzył kobietę!

Cała akcja miała miejsce w supermarkecie na terenie Leszna. Ciąg zdarzeń zarejestrowały kamery. Co wyjątkowo zadziwiające, to fakt, że całej sytuacji przyglądało się wielu klientów, w tym dzieci oraz obsługa sklepu. Nikt jednak nie zareagował.

Do sieci wyciekło nagranie na którym widać klienta pakującego swoje zakupy do wózka. W pewnym momencie koło mężczyzny przechodzi kobieta. Mężczyzna uderza ją w tył głowy! Następnie następuje wymiana ciosów. Kobieta postanowiła oddać mężczyźnie, a on ponownie ją uderza. Ta upada na ziemię...

Na miejscu interweniowała policja, która ustala obecnie szczegóły zajścia.

Czytaj także:

 

Komentarze