Dorota Szelągowska pokazała swoją kuchnię. Fanów zachwycił piękny mebel
ONS.pl
Newsy

Dorota Szelągowska pokazała swoją kuchnię. Fanów zachwycił piękny mebel

Telewizyjna specjalistka od remontowych rewolucji i aranżacji wnętrz pokazała swoją własną kuchnię. Nie sposób zliczyć pozytywnych reakcji i zachwytów jej fanów.
Hubert Rój
kwiecień 08, 2021

Dorota Szelągowska zakończyła remont swojej kuchni już jakiś czas temu. Zwykłe prace remontowe, które nie są niczym nadzwyczajnym dla innych, skromnych zjadaczy chleba, w przypadku gwiazdy TVN stały się niemalże sprawą publiczną.

Nic w tym jednak dziwnego. Kto jak kto, ale gospodyni programu TVN „Totalne remonty Szelągowskiej” zna się na rzeczy.

Ogromna ciekawość fanów i telewidzów była wiec czymś naturalnym. W końcu dziennikarka odpowiedziała na liczne prośby i błagania obserwujących jej profil na Instagramie.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak wygląda kuchnia Doroty Szelągowskiej?

Szelągowska postanowiła pokazać swoją kuchnię, by wreszcie zaspokoić zainteresowanie swoich fanów.

Gwiazda wrzuciła zdjęcie swojej kuchni do sieci, a w komentarzach wręcz zawrzało. „Jest boska”, „Szał”, „Ale cudowny klimat, chcemy więcej” – takich pozytywnych opinii było bez liku.

Zobacz także

Niemal równie dużo zainteresowania wzbudzały poszczególne elementy wyposażenia kuchni. Fani pani Doroty wypytywali 40-latkę, o to, z jakiego sklepu gwiazda wybrała krzesła do kuchni.

Inni pytali, gdzie gwiazda kupiła płytki podłogowe. Nie brakowało nawet pytań, w którym miejscu Szelągowska zaopatrzyła się w noże!

Jaki mebel kuchenny najbardziej spodobał się fanom Doroty Szelągowskiej?

Jak przystało na dyktatorkę mody wnętrz z prawdziwego zdarzenia, projekt kuchni Szelągowskiej należy do tych całkiem odważnych.

Z jednej strony ciekawa podłoga jakby z przedwojennego dworku, z drugiej  masywne czarne meble z czarnymi kafelkami na ścianach.

Całość dopełnia potężny kredens z jasnego drewna, który kontrastuje z ciemnymi meblami naprzeciwko. To właśnie ten mebel wzbudził największy chyba zachwyt jej fanów.

Czytaj także:

Komentarze