Biedronka test na covid
Newsy

1+1 w Biedronce z okazji handlowej niedzieli. Lody i słodycze za pół ceny

Jesteście już spragnieni smaków wiosny i lata? Jeśli, tak to pora zacząć tegoroczny sezon na lody. Koniecznie w Biedronce. W tej sieci sklepów znajdziecie naprawdę fantastyczne okazję właśnie dzisiaj, w niedzielę handlową.
Hubert Rój
kwiecień 25, 2021

Biedronka kusi klientów lodami, by przybyli do sklepów właśnie dzisiaj, czyli w niedzielę handlową. Pospieszcie się, promocja na lody, a także wybrane słodycze za pół ceny obowiązuje tylko tego jedynego dnia!

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jakie słodkie promocje obowiązują w Biedronce 25.04?

Jakich produktów dotyczy ta promocja? W pierwszej kolejności zwróćcie uwagę na lody familijne Carte D’Or 900-1000 ml. Przy zakupie dwóch opakowań lodów Carte D’Or o dowolnym smaku, jedno z nich otrzymacie za darmo!

Pamiętajcie, że ta promocja obowiązuje tylko i wyłącznie z użyciem karty Moja Biedronka. Ponadto Biedronka wprowadziła limit dzienny zakupu 4 produktów tego typu na jedną kartę Moja Biedronka.

Oprócz tego godna polecenia wydaje się także promocja na cukierki na wagę. Wybrane gatunki tych łakoci (Toffino Choco, cukierki firmy Wawel i inne) kupicie już a 0,99 zł za 100 g.

Ostatnim z wielkich rabatów przygotowanych specjalnie przez Biedronkę na niedzielę handlową jest promocja na wszystkie kapsułki do prania Persil. Także w tym przypadku przy zakupie 2 opakowań kapsułek Persil, drugie otrzymacie za darmo. Oczywiście za okazaniem karty Moja Biedronka.

Zobacz także

Pozostałe ciekawe promocje w Biedronce w tym tygodniu

Oprócz tego, jeżeli chcielibyście kupić coś smacznego na niedzielny deser, wykorzystajcie pozostałe promocje przygotowane przez Biedronkę na ten tydzień. Oto część z nich:

  • Wafelki Knoppers Storck 5x25 g – 3,79 zł za 1 sztukę przy zakupie 2 opakowań
  • Ciastka O!Kulki Magnetic 320 g – 3,79 zł za 1 opakowanie przy zakupie 2
  • Żelki Haribo o smaku brzoskwiniowym i Happy Cola 200 g – 4,99 zł
  • Gumy Maomam Bloxx 220 g – 5,49 zł
  • Delicje pomarańczowe Szampańskie 294 g – 4,79 zł
  • Ciastka mafijne Twoje Słodkie Chwile 900 g – 9,99 zł

Przeczytajcie jeden z naszych poprzednich artykułów, jeżeli chcecie przeczytać więcej o pozostałych promocjach Biedronki na ten tydzień, a także o tym, jak tanie pomidory można dostać obecnie w sklepach tej sieci.

Czytaj także:

Komentarze