Aneta Zając
ONS.pl
Newsy

Aneta Zając zrezygnowała z jedzenia 3 rzeczy. Aktorka przeszła ogromną przemianę i zachwyca szczupłym ciałem

Ulubiona bohaterka fanów serialu „Pierwsza miłość” zachwyca figurą. Oto sekrety jej wspaniałego wyglądu.
Hubert Rój
luty 03, 2021

Widzowie pokochali serialową Marysię Radosz od samego początku emisji serialu „Pierwsza miłość” w telewizji Polsat.

Właśnie z tą rolą kojarzona najmocniej jest Aneta Zając. Dzięki serialowej popularności, aktorka dostąpiła zaszczytu występu w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Na samym występie się nie skończyło. Aneta w parze ze Stefano Terazzino, podbiła serca telewidzów i w cuglach wygrała cały taneczny turniej gwiazd.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Przemiana Anety Zając

Od tych wydarzeń minęło już ponad 6 lat. Przez cały ten okres serialowa Marysia, nie narzekała ani na brak zainteresowania fanów, ani na kłopoty z wagą.

Filigranowa blondynka zawsze podobała się męskiej części publiczności i nie tylko. Mimo tego, postanowiła popracować nad sobą jeszcze mocniej.

Zobacz także

Zając zgubiła kilka „ponadprogramowych” kilogramów. Już wcześniej prezentowała się naprawdę dobrze, a teraz po prostu zachwyca swoim szczupłym ciałem.

Zmiany w menu

Aktorka przeszła ogromną przemianę, którą można zaobserwować gołym okiem. Co takiego zmieniła 38-latka w swoim podejściu do odżywiania?

Gwiazda „Pierwszej miłości” postanowiła zrezygnować z kilku ważnych do tej pory pozycji w jej jadłospisie.

Chodzi tu o tuczące słodycze, pełen pustych kalorii makaron i tłuste mięso, które nie sprzyja zachowaniu w pełni zdrowej sylwetki.

Nie tylko dieta

Na efekty takich zmian nie trzeba było długo czekać. Do tego Aneta oczywiście dołożyła aktywne spędzanie czasu.

Zbędne kilogramy aktorka spalała podczas jazdy na rolkach, na intensywnych ćwiczeniach w siłowni i  w plenerze, a także podczas pływania na basenie.

 

Komentarze