W Lidlu rozdają masło za darmo? Jest jeden haczyk, promocja niedługo się skończy
AdobeStock
Newsy

W Lidlu rozdają masło za darmo? Jest 1 haczyk, a i promocja niedługo się skończy

Trudno wam uwierzyć w taką promocję? Sprawdźcie sami - w Lidlu naprawdę można teraz praktycznie dostać masło za darmo, ale pod pewnym warunkiem. Dowiedzcie się, co trzeba zrobić.

Przy szalejącej inflacji rosnące ceny podstawowych produktów spożywczych dają Polakom mocno w kość. Mocno odczuwalna jest wysoka cena masła, którego używamy przecież codziennie. Niektórzy starają się je oszczędzać lub całkowicie z niego rezygnują na rzecz miksów tłuszczowych lub margaryny.

Warto zwracać uwagę na promocje w sklepach spożywczych, gdzie od czasu do czasu można upolować masło w niższej cenie. Teraz sieć Lidl przeszła samą siebie i w sklepach praktycznie rozdaje masło za darmo. Jak to możliwe i w czym tkwi haczyk? Sprawdźcie. 

Darmowe masło w Lidlu?

Spośród wszystkich cotygodniowych ofert sklepów spożywczych, ta zaprezentowana przez Lidla jest chyba najatrakcyjniejsza. W końcu czy gdzieś indziej dostaniecie masło praktycznie za darmo? Tak właśnie Lidl zachęca do kupienia tego produktu w swoich sklepach. Jak to działa?

Jeżeli w dniach od 1 do 5 sierpnia kupicie masło ekstra marki Pilos, 200 g i zeskanujecie przy kasie aplikację Lidl Plus, wówczas otrzymacie 100% zwrotu ceny masła w aplikacji. Zwrot ten będzie miał formę kuponu rabatowego w wysokości 6,45 zł (tyle, ile kosztuje masło), który będzie można wykorzystać w Lidlu na kolejne zakupy za minimum 10 złotych. Nie ma co z nimi zwlekać! Kupon będzie bowiem ważny od dnia zakupu do 6 sierpnia, czyli soboty. 

Ofertę można niestety wykorzystać tylko raz, w odniesieniu do jednego produktu. Sieć zachęca do przeczytania szczegółów akcji w aplikacji Lidl Plus. 

Zobacz także
Polacy kradną masło? Kaufland ma sposób na złodziei

Polacy kradną masło na potęgę? Kaufland znalazł sposób na złodziei

Masło już tylko dla bogatych? Polacy przestali je kupować, muszą wybierać coś innego

Masło już tylko dla bogatych? Coraz więcej Polaków przestało je kupować. Wybierają coś innego

Tańsze mięso w Lidlu

Na uwagę zasługują także atrakcyjne promocje na mięso i wędliny. Mięso mielone z łopatki wieprzowej, 500 g kupicie za 5,99 zł, przy zakupie 3 opakowań.

Z kolei Polski kurczak - paski z fileta z piersi, 400 g kosztuje tylko 10,39 zł za opakowanie, przy zakupie dwóch. A z aplikacją Lidl Plus kupicie znacznie taniej Wędliny w plastrach Pikok Pure, 100 g - trzeci produkt jest o 75% tańszy. Sprawdźcie, co jeszcze jest objęte promocją w Lidlu:

  • Polska wołowina - flaki, 500 g: 8,99 zł/opak.

  • Żeberko mięsne wieprzowe, trójkąt: 13,99 zł/kg

  • Polski kurczak Biesiadny, z chowu bez antybiotyków - skrzydła: 11,99 zł/kg

  • Polski indyk - gulasz, 300 g: 9,99 zł/opak.

  • Polski indyk - paski z fileta, 400 g: 10,99 zł/opak.

  • Polski indyk - skrzydła: 10,99 zł/kg

  • Noga z indyka: 11,99 zł/kg

Źródło: lidl.pl