Tak tanich pomidorów w tym roku jeszcze nie było. Teraz w Biedronce tańsze aż o 50%
Adobe Stock
Newsy

Tak tanich pomidorów w tym roku jeszcze nie było. Teraz w Biedronce tańsze aż o 50%

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje świetną promocję. Pomidory można zakupić nawet o połowę taniej.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 22, 2021

Biedronka to jeden z najczęściej wybieranych sklepów spożywczych na codzienne zakupy. To wynik ciekawych promocji oraz ciągłych zmian, które mają na celu polepszenie komfortu klientów. Co tydzień w dyskoncie pojawiają się nowe produkty w okazyjnych cenach. Tym razem Biedronka przecenia między innymi pomidory. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Pomidory za pół ceny 

Sieć sklepów Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Wraz z nowym dniem, wprowadza do swojej oferty rewelacyjne promocje. Już od środy można kupić pomidory na gałązce luzem o 50% taniej. W regularnej cenie warzywa kosztują 7,99 złotych, zaś po obniżce jedynie 3,99! Poza tym przecenione zostały również pomidorki truskawkowe na gałązce w opakowaniu o wadze 250 g. Ten produkt został przeceniony z 8,99 złotych na 5,99. To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich wielbicieli pomidorów. Promocja obowiązuje od środy 22 do niedzieli 25 kwietnia. 

Zobacz także

Inne produkty w promocji 

W ofercie promocyjnej znalazły się również inne artykuły spożywcze w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znalazły się między innymi:

  • pomarańcze deserowe (2,99 zł/kg zamiast 5,99)
  • winogrono jasne bezpestkowe (9,99 zł/kg zamiast 15,99)
  • opakowanie pieczarek 500g (3,49 zł/op. zamiast 4,99)
  • chude mięso mielone z szynki wieprzowej 500 g (5,99zł/op. zamiast 9,49).

Pozostałe propozycje promocyjne Biedronki można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej dyskontu spożywczego bądź w papierowej cotygodniowej gazetce. 

Wygodne zakupy

Biedronka jest w czołówce najczęściej wybieranych sklepów spożywczych przez Polaków. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Zakupy w tej sieci dyskontów są po prostu wygodne. Sklep oferuje klientom między innymi kartę „Moja Biedronka”, która dająca większe rabaty na zakupy. Klienci mają też do dyspozycji kasy samoobsługowe, a dyskont oferuje szeroki wybór produktów bio, sprzęty wyposażenia kuchennego w cyklicznych rzutach, a także vouchery na zakupy

Czytaj także:

Komentarze