„Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany na antenie TVN i TVN7, stał się wielkim przebojem. Fenomen reality show polegał na ukazaniu widzom nietypowego eksperymentu. Wyselekcjonowani uczestnicy programu o tym, kogo poślubią dowiadują się niemalże dopiero na ślubnym kobiercu.

Po zawarciu tak nietypowego małżeństwa, para spędza ze sobą pewien okres, po którym dopiero podejmuje decyzję, czy zamierza zostać ze sobą na dłużej, czy  też rozejść się na zasadzie rozwodu. Jedną z uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w zeszłym roku była Oliwia Ciesiółka.

Pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśnik?

26-letniej już dziś Gdańszczance „los” zesłał 29-letniego wówczas Łukasza. Zgodnie z założeniami programu para pobrała się, po czym nastąpił dalszy ciąg akcji. Małżeństwo po zakończeniu programu chwaliło się na Instagramie swoim zgodnym pożyciem.

Owocem związku Oliwii i Łukasza stało się dziecko. Para zdążyła pokazać kilka zdjęć swojej pociechy w internecie, a świeżo upieczona mama nie mogła wprost opisać swojego szczęścia, czyli tego jak dobrze dogaduje się ze swoim mężem:

Zobacz także:

– Kiedyś usłyszałam, że pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśnik... Gadanie! Wystarczy porządnie rozgrzać patelnię zachować umiar i odpowiednie proporcje i dołożyć do tego sporo cierpliwości. I włala! Pierwszy „naleśnik”, a wyszedł za…isty. I tym kulinarnym akcentem chciałabym podsumować swój udział w eksperymencie oraz podziękować ludziom, którzy umożliwili mi poznanie mojego Męża (pisownia oryginalna – przyp. red.) – zachwycała się swoim mężem Oliwia ledwie ponad rok temu.

Jak skończył się związek Oliwii i Łukasza?

Wydawałoby się więc, że Oliwia i Łukasz odnaleźli się poprzez udział w telewizyjnym show jak w korcu maku. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że naleśnikowa retoryka Oliwii była zupełnie nietrafiona.

Nieoczekiwanie po pewnym czasie przyszedł kres sielanki w życiu tej atrakcyjnej blondynki i Łukasza. Para uznała, że czas na rozstanie i to pomimo tego, że razem doczekali się dziecka. Powiedzenie o pierwszym naleśniku niestety sprawdziło się jota w jotę w przypadku 26-latki.

Inną sprawą jest to, że fani młodej celebrytki od razu zauważyli u Oliwii zmiany na lepsze. Już na pierwszy rzut oka widać, że dziewczyna wprost rozkwita po bądź co bądź bardzo trudnym rozstaniu. Fani nie szczędzili komplementów na temat jej wspaniałej figury pod zdjęciem z wypoczynku nad wodą.

Źródło: Instagram