nowe sklepy Aldi w Polsce
Adobe Stock
Newsy

Od poniedziałku w Lidlu mięso kupicie za grosze. Zrobicie z niego pyszne kotlety

Lidl ogłosił nowe promocje na Nowy Rok. Dzięki aktualnej ofercie sklepu zrobicie niejedno główne danie.

Sieci sklepu Lidl funkcjonują m.in. w Australii, Belgii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych.  W roku 2013 roku w całej Europie było w nim zatrudnionych 180 tysięcy pracowników. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Polska siedziba spółki znajduje się w Jankowicach

W Polsce Lidl funkcjonuje jako Lidl Sp. z o.o. Siedziba spółki znajduje się w Jankowicach, w gminie Tarnowo Podgórne, pod Poznaniem. Powstała w wyniku przekształcenia się spółki pod firmą Lidl Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. w spółkę komandytową.

3 października 2013 polska sieć sklepów Lidl otworzyła swój 500. obiekt, a 20 października 2016 w Poznaniu 600. placówkę. Na dzień 30 kwietnia 2019 Lidl posiadał 672 sklepów. W polskich Lidlach pracuje łącznie ponad 15 000 pracowników.

Współpraca Lidla z polskimi producentami 

Sieć od lat współpracuje z polskimi producentami, m.in. Tarczyński S.A., Animex, Superdrob, Mlekovita, Sokpol. Sprzedaż polskich artykułów spożywczych generuje ponad 70% obrotów przedsiębiorstwa w Polsce. Polskie produkty, za pośrednictwem Lidla, eksportowane są do ponad 20 państw Europy.

Lidl ogłosił noworoczne promocje na mięso

Początek roku w Lidlu zapowiada się ciekawie. Przede wszystkim kupicie mięso. Przeceny sięgną nawet 50%. Przy zakupie drugiego produktu zaoszczędzicie z kolei aż 70%. Przecenione produkty to na przykład:

 • Filet z piersi indyka rzeźnik

 • Parówki ekstra z szynki PIKOK

 • Polski kurczak, tuszka rzeźnik

 • Mięso mielone z fileta z piersi indyka rzeźnik

 • Mięso mielone z indyka

 • Porcja rosołowa i indyka

 • Polędwiczka z indyka

 • Sznycel z piersi indyka

 • Żołądki z polskiego drobiu

 • Łapki z polskiego kurczaka 

 • Skrzydełka z polskiego kurczaka

 • Uda lub podudzia z polskiego kurczaka

 • Schab w plastrach

 • Szynka konserwowa w plastrach

 • Polędwica sopocka

Z wymienionych wyżej produktów możecie zrobić wiele dań. Nie tylko obiadowych. Przecenione będą też wędliny często kupowanych marek. Jeśli nie macie pomysłu co zrobić z tym mięsem - podpowiadamy.

Kotlet schabowy, kotlet panierowany ze schabu przypominający sznycel wiedeński. Jest to jedna z tradycyjnych i najbardziej popularnych potraw w kuchni polskiej. Historia polskich kotletów schabowych sięga XIX wieku. Możecie podawać go samodzielnie lub w dodatkami.

Gulasz, węgierskie danie narodowe, które składa się z mięsa, cebuli i papryki. Nazwa pörkölt wywodzi się od dawnego węgierskiego słowa pergelt, co dziś oznacza przypieczony. Gulasz podawany jest na płytkim talerzu jako drugie danie. Pasują do niego wszystkie kasze oraz buraczki i octowe pikle. 

Kurczak, którego możecie przygotowywać na wiele sposobów. Jest najczęstszym rodzajem drobiu na świecie. Z mięsa kupionego w Lidlu macie zagwarantowane pieczenie, grillowanie, smażenie i gotowanie. 

Oferta Lidla dotycząca przecen mięsa wchodzi w życie od 4 stycznia 2021 roku i będzie dostępna jeden dzień, do 5 stycznia 2021 lub do wyczerpania zapasów. Nie ma z czym zwlekać!

 

 

 

W Lidlu zaszaleli z promocjami. Schab za 12 zł/kg, a łopatka za 13 zł/kg. Taniej nie znajdziecie
Adobe Stock/Flickr
Newsy
W Lidlu zaszaleli z promocjami. Schab za 12 zł/kg, a łopatka za 13 zł/kg. Taniej nie znajdziecie
Lidl potrafi zadbać o swoich klientów przed weekendem. W tym tygodniu po raz kolejny obniżył znacząco ceny mięsa i tym samym zdeklasował konkurencję. Biegnijcie do Lidla po słuszny kawałek schabu lub łopatki wieprzowej i szykujcie kotlety na niedzielę. 

Kotlety schabowe albo schab pieczony ze śliwką, a może wyśmienity gulasz z łopatki wieprzowej lub bitki? Zastanówcie się nad wyborem dania i szybko zaplanujcie zakupy w Lidlu, bo promocja na łopatkę trwa tylko dziś i jutro, natomiast schab można kupić jedynie w sobotę.  Weekendowe promocje na mięso w Lidlu  Dyskont obniżył cenę schabu o prawie 40 procent. Takie promocje zdarzają się w dzisiejszych czasach niezmiernie rzadko. 12 zł za kilogram tego mięsa to prawdziwa okazja, by nakarmić całą rodzinę za niewielkie pieniądze. Obniżka obowiązuje jedynie jutro, a warunkiem skorzystania z niej jest zrobienie zakupów za 69 zł. Dlatego radzimy - przyjdźcie do Lidla z listą wszystkich potrzebnych rzeczy i nastawcie się na zrobienie większych zakupów  Łopatka wieprzowa za 13 zł za kilogram to również nie byle jaka okazja, gdyż zazwyczaj kosztuje ona około 18 zł. W nowej cenie można ją kupić dziś i jutro.  Lidl obniżył również cenę na żeberka wieprzowe. Prawie 30-procentowa obniżka sprawia, że obecnie wydacie na ten produkt nieco ponad 17 zł/kg. Podobnie jak w przypadku łopatki wieprzowej, promocja na to mięso obowiązuje do końca tego tygodnia i nie jest obwarowana dodatkowymi wymaganiami.  Schab wieprzowy bez kości - 11,99 zł/kg (tylko w sobotę!) Łopatka wieprzowa – 12,99 zł/kg  Żeberka wieprzowe – 17,49 zł/kg  Filety z piersi kurczaka i ćwiartki kurczaka taniej w Lidlu  Dla miłośników dań z drobiu Lidl również przygotował promocję. Obecnie dostępne są piersi kurczaka, jak również ćwiartki kurczaka i polędwiczki z indyka w niższych cenach. Promocja na drób również obowiązuje do końca jutrzejszego dnia.  Ćwiartka kurczaka – 7,99 zł/kg  Filet z piersi kurczaka – 19,99 zł/kg  Polędwiczki z indyka – 24,99 zł/kg ...

Szynka wieprzowa bez kości w Biedronce tylko za 8,99 zł/kg. W tej samej cenie świeże filety z kurczaka
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Schab za 11 zł/kg, karkówka za 14 zł. Biedronka naszpikowała ofertę mięsem w dobrej cenie
Podpowiadamy jakie mięsa warto w tym tygodniu kupić w Biedronce. Pospieszcie się, bo chętnych na pewno nie zabraknie!

Jedni faszerują mięso warzywami, inni owocami czy ziołami, a Biedronka nafaszerowała je dobrymi cenami. Podpowiadamy, jakie mięsa i wędliny dostaniecie w tym tygodniu w Biedronce taniej. Świeży drób w Biedronce na sos, pulpety lub kotlety Te ceny mięsa zainteresują nie tylko entuzjastów grilla. Każde z nich możecie przyrządzić także w domowym piekarniku, a w przypadku gotowych kostek z fileta kurczaka, łatwo przyrządzicie delikatny gulasz. Do gulaszu można dodać paprykę lub marchewkę i całość zabielić śmietaną. Poza kostką Biedronka sprzedaje także mięso z kurczaka w postaci zmielonej, na kotlety, pulpety lub sos bolognese. A dla tych, którzy sami wolą decydować jak kroić mięso, są dostępne filety z kurczaka w całości, w biedronkowej supercenie. Oto ceny drobiu: Mięso w kostce na gulasz kosztuje 8,99 zł za 300 g Mięso mielone z kurczaka z chowu bez antybiotyków 400 g – 8,99 zł Filet z piersi kurczaka w całości 1 kg – 19,99 zł Mięso na sznycelki wieprzowe lub cielęce Istnieją dwie odmiany sznycla. Niektórzy smakosze polskiej kuchni twierdzą, że tym sznycel różni się od kotleta, że jest przyrządzony z mielonego mięsa wieprzowego, w odróżnieniu od sznycla, który jest smażony z innego rodzaju mięsa, np. cielęciny. Absolutnie nie zgodzą się z nimi fanatycy niemieckiej i austriackiej kuchni. Dla nich sznycel to płat mięsa, który tym się różni od kotleta schabowego, że nie jest zrobiony ze schabu, tylko z cielęciny. Tak czy owak, każdy z tych gatunków mięsa dostaniecie własnie teraz w Biedronce: Mięso na kotlety i sznycle z płatów mięsa: Schab wieprzowy bez kości 1 kg – 10,99 zł. Cena obowiązuje przy zakupie za minimum 29 zł Sznycle z szynki górnej 350 g – 8,99 zł Kotlet cielęcy z kością 200 g -...

W Lidlu mięso z indyka 3,99 zł za opakowanie, a jaja ściółkowe nawet za darmo
Adobe Stock
Newsy
W Lidlu mięso z indyka za 3,99 zł za opakowanie, a jaja ściółkowe nawet za darmo. Co za promocje
Nowy rok z dobrymi cenami w Lidlu to bardzo dobrze zaczęty rok. Oto, co możecie okazyjnie kupić aż do środy.

W tym tygodniu Lidl przygotował oferty, które nazwał „Stworzone, by mądrze oszczędzać”. Oferty są ważne od poniedziałku 3.01 do środy 5.01 lub do wyczerpania zapasów. Zapasy tych najatrakcyjniejszych z pewnością skończą się najszybciej, spieszcie się więc, zanim zostaną wykupione przez innych. Co jest najatrakcyjniejsze teraz w Lidlu? Sprawdźcie. Indyk na gulasz tylko 3,99 zł za opakowanie Opakowanie indyka bez tłuszczu i pociętego na gulaszową kostkę zawiera 400 g produktu i kosztuje tylko 3,99 zł. Produkt jest o 50% tańszy, a jego kilogram kosztuje jedynie 9,98 zł. Także inne kawałki indyka otrzymały w tym tygodniu bardzo atrakcyjne ceny: Rzeźnik, polski indyk, mięso mielone 500 g – 5,29 zł, 33 % taniej Rzeźnik, polski indyk, filet z piersi 1 kg – 16,90 zł, 29% taniej Polski indyk, mięso mielone z piersi 400 g – 6,35 zł, 25% taniej Rzeźnik, polski indyk, polędwiczki 1 kg – 19,90 zł, 23% taniej Odpowiedzialne kształtowanie asortymentu w Lidl  Sieć Lidl, podobnie jak wielu innych sprzedawców, postanowiła włączyć się w zrównoważone zarządzenie swoim asortymentem produktów i zwraca uwagę, aby zaopatrywać się od dostawców, którzy w odpowiedzialny sposób podchodzą do hodowli zwierząt. W dużych sieciach handlowych nie jest łatwo w szybki sposób zmienić asortyment, gdyż z reguły dostawców i odbiorców wiążą wieloletnie umowy, dlatego Lidl podejmując deklarację sprzedaży jaj ze zrównoważonych hodowli, stopniowo odchodzi od podejmowania nowych zobowiązań na odbiór jaj klatkowych, zamiast tego wprowadza coraz więcej produktów, w tym jaj, pochodzących z mniejszych gospodarstw i hodowanych w warunkach zapewniających dobrostan zwierzętom. Podjął nawet deklarację całkowitego wycofania jaj klatkowych:...

Mięso mielone z indyka w Lidlu aż o 50% taniej. Idealne na mielone kotlety lub lazanię
Newsy
Mięso mielone z indyka w Lidlu aż o 50% taniej. Idealne na kotlety mielone lub lazanię
W sieci pojawiła się właśnie nowa gazetka Lidla, która szczególnie ucieszy wszystkich miłośników indyka. Promocji na to mięso jest co niemiara!

Lidl opublikował właśnie nową gazetkę z promocjami na nadchodzący weekend. Tylko od wczoraj, do niedzieli, możecie kupić aż o połowę taniej świeże mięso mielone z indyka marki Rzeźnik, czyli za 4,65 zł za opakowanie o wadze 500 g. Do wyboru macie zarówno mięso mielone, jak i w kawałkach. Kupcie oba, a pomysł na obiad będziecie mieli gotowy. Jak wykorzystać mięso z indyka? Mięso mielone z indyka doskonale się sprawdzi na lazanię lub soczyste mielone kotlety. Z indyka w kawałkach możecie przygotować pyszny gulasz lub przyrządzić kawałki indyka w sosie. To nie jedyne propozycje na indyka z Lidla. W promocyjnej cenie znajdziecie też: polędwiczki z indyka, które dostaniecie kosztują teraz tylko 19,90/kg (regularna cena to 24,90 zł/kg)  sznycle z piersi indyka tylko za 22,99 zł/kg (regularna cena to 27,49 zł/kg) filet z piersi indyka, który kosztuje teraz tylko 16,90 zł/kg (regularna cena to 22,90 zł/kg). Na promocji w Lidlu są też ryby, a konkretnie świeży wędzony łosoś atlantycki. Regularna cena za kilogram tej przepysznej i zdrowej ryby wynosi aż 59,90 zł, ale tylko do niedzieli możecie go kupić aż 33% taniej, tylko za 39,90 zł/kg. Pozostałe promocje w Lidlu Lidl przygotował też prawdziwą gratkę dla miłośników owoców. Przepyszne i soczyste mango kosztuje teraz tylko 7,99 zł/kg, czyli aż o 46% taniej. Na promocji są też smaczne polskie jabłka, które dostaniecie teraz za 57% taniej – tylko za 1,49 za kilogram. Skończył wam się żółty ser? Wybierzcie się do Lidla po ser carski lub ser gouda, który został objęty wysoką, bo aż 60-procentową promocją. Wystarczy, że kupicie dwa opakowania tego sera, a za drugie z nich zapłacicie aż 60% taniej. Kawy w Lidlu aż o 60% taniej Na promocji znajdziecie też aromatyczną kawę w ziarnach marki...