Katarzyna Figura to polska aktorka, którą znają chyba wszyscy. Urodziła się w 1962 roku w Warszawie i dość szybko postanowiła postawić swoją karierę na jedną kartę. Szybko wyrobiła sobie renomę i status polskiego symbolu seksu. Katarzyna Figura wystąpiła między innymi w „Pociągu do Hollywood”, filmie „Killer” i jego drugiej części „Kiler-ów 2-óch”. Jest dwukrotną laureatką prestiżowej nagrody „Złote Lwy”.

Filmografia oraz spis ról aktorskich Katarzyny Figury są naprawdę imponujące. Aktorka może poszczycić się też dużą ilością nagród oraz niezwykłą rozpoznawalnością. Obecnie Katarzyna Figura nie występuje już w filmach tak często.

Archiwalne nagranie gotującej Katarzyny Figury

Dotarliśmy do archiwalnego nagrania, na którym gwiazda przygotowuje obiad. Aktorka wystąpiła w ponad 12-minutowym filmie pokazując, jak robi kilka popisowych dań. Film został nagrany dla telewizji Polsat. Postał w ramach programu kulinarnego „Rozkosze i smakosze”.

Popisowe danie Katarzyny Figury

Katarzyna Figura lubi kuchnię zdrową, lekką i dietetyczną. Mówi, że gotowanie na parze jest jej specjalnością. Aktorka przygotowała w programie kulinarnym naprawdę proste danie. Być może wielu z was uzna je za nieciekawe, jednak gwiazda zapewnia, że jest pyszne. Kasia ugotowała na parze:

Zobacz także:

  • Świeże brokuły
  • Świeżego kalafiora
  • Mieszankę mrożonych warzyw: brukselkę, marchewkę, pora

Sekretem wybitnego smaku warzyw Katarzyny Figury jest podobno sos, którym aktorka polewa warzywa.

Składa się on z:

  • Oliwy z oliwek
  • Rozgniecionego czosnku
  • Pieprzu
  • Soli

Kasia przyprawia warzywa tak przygotowaną miksturą. Mówi, że mieszanka ta jest jej specjalnością. To właśnie te dodatki mają zapewnić niezwykły smak warzywom gotowanym na parze.

Kasia przeciska przez praskę czosnek, dodaje do niego oliwę i sporą szczyptę pieprzu oraz soli. Całą mieszankę miesza i polewa nią warzywa ugotowane na parze. Trzeba pamiętać, żeby dokładnie wymieszać warzywa.

Popisy kulinarne Katarzyny Figury zadowolą też wszystkich wielbicieli jej urody. Kasia prezentuje swoją charakterystyczną sylwetkę w pełnej okazałości. Wiele osób z pewnością to właśnie ten aspekt przyciągnął przed telewizory, a nie oryginalny przepis na obiad.

Czytaj także: