Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kilogramów! Aktorka odstawiła 2 rzeczy i waga sama poleciała w dół
ONS
Newsy

Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kilogramów! Aktorka odstawiła 2 rzeczy i waga sama poleciała w dół

Serialowa Halinka Kiepska na dobre porzuciła niezdrowe nawyki. Dzisiaj zachwyca piękną figurą!
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 22, 2021

Marzena Kipiel-Sztuka, którą widzowie pokochali za kultową rolę Halinki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich”, w przeszłości wielokrotnie zmagała się z efektem jojo i nie potrafiła utrzymać rezultatów diet. Wszystko zmieniło się, kiedy postanowiła na stałe porzucić swoje niezdrowe nawyki i wprowadzić zupełnie nowy sposób odżywiania się.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak schudła Marzena Kipiel-Sztuka?

Dzisiaj aktorka jest lżejsza o 15 kilogramów, jednak wyznała, że jej przemiana jest nie tylko efektem zmiany odżywiania, ale również pozbycia się szkodliwych nawyków takich jak regularne sięganie po używki.

Jak wyznaje Kipiel-Sztuka, kiedyś często spożywała alkohol, a papierosy towarzyszyły jej non stop. Chociaż aktorka postanowiła zupełnie odstawić alkohol, nałóg nikotynowy pozostał. Gwiazda podkreśla, że stara się ograniczać wypalane papierosy, ale czasem zwyczaj pozostaje silniejszy od niej. 

Zdradza jednak, że największą rolę w jej przemianie odegrały zupełnie nowe nawyki żywieniowe. 

Zobacz także

Dieta Halinki z „Kiepskich”

Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców. Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejnie. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów – opowiedziała Kipiel-Sztuka tygodnikowi „Na Żywo”.

Efekty nowego odżywania są już widoczne, a gwiazda zupełnie nie wygląda na swój wiek (55 lat). Marzenę Kipiel-Sztukę nadal możecie oglądać w kultowym serialu na antenie Polsatu, który emitowany jest już od ponad 20 lat.

Czytaj też:

Komentarze