Korzystając z przerwy w zdjęciach do serialu „M jak Miłość", Małgorzata Pieńkowska aktywnie udziela się na Instagramie, publikując coraz to nowe fotki i posty. Tym razem jej zdjęcie wzbudziło powszechny zachwyt, a komplementom nie było końca! Czy słusznie? Zobaczcie sami.

Małgorzata Pieńkowska w nowej odsłonie

Niedawno Pieńkowska skróciła włosy. To była dobra decyzja, co zauważyli fani, pisząc m.in.:

W tych włoskach 10 lat młodsza brawo ❤️
Wow Pani Małgoniu. Pani coraz młodsza i piękniejsza

Rzeczywiście, czasem nawet lekka zmiana fryzury odejmuje kilka lat i odświeża wizerunek. Co jednak najważniejsze, ze zdjęć, które aktorka wrzuca na swój profil na instagramie, wyraźnie widać, że dobrze czuje się w swoim ciele i jest pełna akceptacji dla swojej kobiecości. 


Na ostatnim zdjęciu pokazała się nawet bez makijażu, wzbudzając ogromny zachwyt u swoich fanów.

Zobacz także:

Naszym zdaniem mają rację: Małgorzata Pieńkowska naprawdę wygląda ślicznie!

Zdrowa dieta Pieńkowskiej

Gdy miała 38 lat, okazało się, że aktorka cierpi na nowotwór piersi. Najpierw było zaskoczenie:

Dziwiłam się, bo zawsze dbałam o dobre jedzenie, o kuchnię makrobiotyczną, trele morele. Starałam się zdrowo żyć - zwierzyła się w programie Agaty Młynarskiej „Jaka ona jest".

Szybko jednak przyszła wola walki i działania. Gdy udało jej się pokonać chorobę, opowiadała o tym, że nadal stara się zdrowo odżywiać:


Staram się dobrze i systematycznie jeść, szczególnie kiedy pracuję szybko i energetycznie. Dobrze nie znaczy dużo! Dobrze znaczy zdrowo. Nie oszukuję organizmu. Wybieram produkty, które lubię i takie, które są jak najmniej przetworzone - opowiadała w Nazdrowie.pl

Pieńkowska przyznaje się jednak w wywiadach do tego, że jest łakomczuchem i kocha czekoladę. Wiosną za to aktorka przechodzi na 12-dniową dietę. Bardzo restrykcyjną, ale dającą świetne efekty. W tym czasie można jeść tylko ryż i pić napar z natki pietruszki lub jeść pszenicę i pić napar z nagietka. Wybrane danie można jednak jeść, ile się chce i kiedy się chce. 
 

Źródło: superseriale.se.pl, plotek.pl, nazdrowie.pl