Magda Gessler aż tak schudła? I co z jej włosami? "Stop! Co ja zrobiłam?"
ONS.pl
Newsy

Magda Gessler aż tak schudła? I co z jej włosami? „Co ja zrobiłam?"

Znana restauratorka udostępniła zdjęcie, które zaszokowało jej fanów. To zasługa fryzury czy diety odchudzającej?
Katarzyna Wyborska
kwiecień 27, 2021

Znana z hitu „Kuchenne rewolucje” oraz „Masterchef” Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd w Polsce, które jak nikt znają się na gotowaniu. Gessler od lat ratuje restauracje przed upadkiem, czym zdobyła sympatię wielu telewidzów. Ale restauratorka pokazuje się nie tylko na ekranie telewizorów – jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie udostępnia zdjęcia okraszone osobistymi przemyśleniami na różne tematy. Najnowszy post zaszokował jej fanów. Sprawdźcie sami!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Prowadzenie restauracji w trakcie pandemii

Pandemia koronawirusa to cios dla restauratorów, którzy obecnie ledwo wiążą koniec z końcem, a niektórzy musieli całkowicie zamknąć swoje lokale z powodu bankructwa. Nawet Magda Gessler, która jest przecież świetną bizneswoman, przyznaje, że w trakcie pandemii jest jej bardzo ciężko prowadzić restauracje. Musiała całkowicie zmienić sposób serwowania dań w swoim najbardziej znanym lokalu „U Fukiera”, gdzie teraz zamówienia można odbierać w okienku. Czasami Magda osobiście wydaje posiłki!

Mam zamkniętą restaurację, ale i u nas jest okienko, z którego wydajemy atrakcyjne dania. Obniżyliśmy ceny, a rodzaj jedzenia jest bardziej popularny, prosty, polski. Placki ziemniaczane, bułki ze schabowym… To okienko jest fantastyczne

Zobacz także

Metamorfoza Magdy Gessler

Stres i ciągłe wyzwania niewątpliwie mają wpływ na restauratorkę. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym wydaje się być o wiele szczuplejsza! Fani gratulują jej zgrabnej sylwetki, a niektórzy twierdzą, że Magda wygląda szczuplej przez zmianę fryzury. Rzeczywiście, restauratorka wydaje się mieć o wiele mniej na głowie… i to dosłownie! Czyżby zrezygnowała z bujnych loków? Zobaczcie sami:

Celebrytka podpisała zdjęcie słowami „Szok! Co ja zrobiłam?”

Fani Magdy Gessler są zachwyceni jej przemianą. Pod zdjęciem pojawiły się bardzo pochlebne komentarze:

Wyglada Pani jakby właśnie stąpiła z niebios

Świetnie Pani wygląda! BESOS

Włosów jakby mniej i to jest piękne, kilogramów również, wyglada pani cudownie, besos

Jak wam się podoba Magda Gessler w tej odsłonie?

Czytaj także:

Komentarze