Lewy otworzył restaurację, a Anna Lewandowska zamyka swoje bistro. Nawet celebrytom czasem coś nie wychodzi
ONS.pl
Newsy

Lewy otworzył restaurację, a jego żona zamyka bistro. Nawet celebrytom czasem coś nie wychodzi

Żona Roberta Lewandowskiego po trzech latach prowadzenia bistro ze zdrową żywnością, właśnie je zamknęła. Po niedawnym otwarciu restauracji przez jej męża, ilość lokali w rodzinie pozostała więc bez zmian.

Anna Lewandowska pomimo zaledwie 33 lat, zdążyła już zbudować biznesowe imperium. Marką parasolową jej przedsięwzięć jest HPBA: Healty Plan by Ann. Pod tą marką, jako Healty Store by Ann do niedawna działała kawiarnia i sklep, ulokowane na warszawskim Wilanowie. Bistro właśnie zostało zamknięte. Co poszło nie tak?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Pączki bez cukru i glutenu. Kto kupował produkty żony Lewego?

Kawiarnia została otwarta 3 lata temu, w jednej z droższych, prestiżowych dzielnic Warszawy. Miała służyć miłośnikom zdrowej, zbilansowanej diety. Lokal serwował owocowe smoothies, zdrowe warzywne bowle, świeżo wyciskane soki oraz dietetyczne przekąski. Jednym ze znanych przysmaków sprzedawanych w kawiarni, które trenerka chętnie polecała, były bezglutenowe pączki bez cukru.

Zobacz także
Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Piłkarz serwuje go z nietypowymi dodatkami

Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Można zdębieć. Zaskakują również dodatki

Restauracja Roberta Lewandowskiego okazała się niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”

Restauracja Roberta Lewandowskiego niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”

Healthy Store w Wilanowie był powiązany z główną marką spożywczą Anny Lewandowskiej — Foods by Ann. O firmie i sprzedawanych w niej produktach właścicielka tak pisze na swojej stronie internetowej:

Zdrowe produkty z dbałością o jakość składników. Poznaj ich działanie, właściwości, a także dowiedz się, jak przygotować zdrowe jedzenie: obiady, czy koktajle, z ich użyciem!

W Wilanowie zamknięto HSBY i 9 innych lokali

Portal Warszawski poinformował, że lokal żony Lewego został właśnie zamknięty. Z kolei portal Pudelek, chcąc dowiedzieć się więcej na temat przyczyn zamknięcia sklepu, uzyskał jedynie krótkie oświadczenie od Barbary Krzysztofczyk, menadżerki Lewej:

Lokal Healthy Store na Wilanowie był powiązany z marką spożywczą Foods by Ann, która od niedawna kierowana jest przez zarząd w zmienionym składzie. To też się wiąże z nową strategią marki. Foods by Ann będzie się przede wszystkim skupiać na swojej głównej działalności — czyli na dostarczaniu zdrowych produktów spożywczych do sklepów stacjonarnych oraz online.

Pudelek dotarł jednak do informacji, że w tym samym czasie zostało zamkniętych 9 innych lokali w Wilanowie. Jeden z rozmówców portalu, mieszkaniec Wilanowa zdradził, że zamknięcia mają związek ze szczególnie wysokimi czynszami, jakie właściciele lokali narzucają restauratorom. To powoduje, że lokale gastronomiczne ustalają zbyt wysokie ceny na swoje produkty, a to z kolei skutecznie odstrasza klientów.

Źródło: Pudelek.pl, Instagram/ HSBA

Firma Anny Lewandowskiej tłumaczy się klientom z robali z batonach. "Muchy, pajęczyny - coś okropnego"
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy
Firma Anny Lewandowskiej tłumaczy się z robali w batonach: „Mikroskopijne larwy”
Mole spożywcze to prawdziwe utrapienie. Jak już się zadomowią, bardzo trudno jest je wytępić. Właśnie pojawiły się w batoniku firmy Foods by Ann i wywołały burzę.

Zdarza wam się przynieść do domu opakowanie sypkich produktów, z których wylatują mole spożywcze? Albo po zajrzeniu do torby z mąką lub bułka tartą widzicie drobne pajęczynki, także ślady tych owadów, żyjących w środku?  Autorki pewnego wegetariańskiego bloga przyniosły ze sklepu batonik czekoladowo-truskawkowy, a że baton został wyprodukowany przez firmę celebrytki, wieść o molach w batonie natychmiast się rozpowszechniła. Słyszycie aż tyle o molach w konkretnej marce mąki? A kto jest winny, że owady znalazły się w produkcie? Producent, dystrybutor czy sprzedawca?  Kiedy sprawa dotyczy jednak firmy należącej do tak znanej osoby, poważne oskarżenia padają szybciej niż mogłoby się wydawać. Robaki w batonach Coco Bite wyprodukowanych przez Foods by Ann Internet obiegła właśnie informacja kolportowana przez portal Pudelek, że autorki wegetariańskiego bloga, klientki firmy prowadzącej przez Annę Lewandowską „Food by Ann", kupiły truskawkowo-czekoladowy batonik, który okazał się pełen…. robaków: - Uważajcie na batoniki od Foods By Ann! Muchy. Pajęczyny — coś okropnego. Opakowanie było nienaruszone. Cały batonik pokryty robakami. Opakowanie od wewnętrznej strony również! Tak, to mole spożywcze. Z waszych wiadomości wynika, że to nie pierwsza taka sytuacja. Pudelek nie podał, który z wielu działających wegetariańskich blogów wprowadził wiadomość i zdjęcia do sieci, jednak informacja bardzo szybko zaczęła się rozpowszechniać. Czy powodem tak dużego zainteresowania czytelników wpadką spożywczej marki żony Lewego było prawdziwe oburzenie na „mięsną wkładkę” w wegetariańskich batonach? Komentarze części czytelników Pudelka pokazują, że to jednak dobra okazja do skrytykowania celebrytki: - Białko by Ann....

Anna Lewandowska rozbudowuje swój catering o kolejne 200 miejscowości. Sukces?
ONS.pl
Newsy
Anna Lewandowska rozbudowuje swój catering o kolejne 200 miejscowości. Kolejny sukces?
Słyszeliście kiedyś o SuperMenu Anny Lewandowskiej? Sprawdźcie, bo być może jest już w waszym mieście.

Anna Lewandowska może się pochwalić sporym sukcesem. Jej catering dotrze już wkrótce do kolejnych 200 polskich miejscowości. Jak dotąd można go kupić w prawie 3 tysiącach miejsc na mapie Polski. Czyżby Polacy docenili jej cateringowy zmysł smaku? Popularność cateringów dietetycznych w Polsce SuperMenu by Anna Lewandowska to jeden z licznych biznesów Anny Lewandowskiej. I jak się okazuje, jest on przy okazji, jednym z najbardziej prężnych i dochodowych. W pierwszym kwartale tego roku, lista prawie 3 tys. miejscowości, do który dociera catering Ani, powiększy się o kolejnych 200. Jacek Domasat, prezes zarządu SuperMenu by Anna Lewandowska, zauważa, że cateringi dietetyczne cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jak pokazują ostatnie badania, już co piąty  Polak regularnie zamawia do domu dietę pudełkową, co czyni nas prawdziwym liderem regionu na tym polu. Zdaniem Domasata, rynek ten wciąż będzie rósł, ale jego dynamika będzie nieco mniejsza niż w 2020 roku i w pierwszej połowie 2021 roku: - Przez ostatnie 11 miesięcy odnotowaliśmy imponujące zwiększenie zainteresowania marką oraz sprzedaży, które w porównywalnych miesiącach 2020 i 2021 roku wynosiło między 60 a 100 proc. Podczas Black Week padł rekord w liczbie zamówień, mimo że nasz rabat był wyraźnie niższy od bezpośredniej konkurencji - powiedział Jacek Domasat dodając, że wzrost popularności cateringów dietetycznych będzie wynosił w obecnym roku między 20 a 30 proc.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez @supermenu_by_anna_lewandowska...

Koszmarne ceny diety pudełkowej Anny Lewandowskiej. To więcej niż wynoszą płace wielu Polaków
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy
Koszmarne ceny diety pudełkowej Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie zarabia nawet tyle w miesiąc
Wybralibyście dietę „Droga do mistrzostwa” za 2450 zł miesięcznie czy wolelibyście tańszą Office fit za „jedyne” 1950 zł? Diety pudełkowe nie są tanie. Dlaczego więc ludzie decydują się na nie?

Anna Lewandowska chce być postrzegana nie tylko jako trenerka fitness, ale także jako osoba, która zna się na zdrowym trybie życia i zdrowym odżywianiu. Firmuje swoim nazwiskiem kilka marek, które pomagają utrzymywać klientkom Lewandowskiej zdrowie i urodę. Jest właścicielką Healthy Plan by Ann, która gromadzi pod jednym parasolem kilka niezależnych aktywności. To między innymi: Oferta treningów pod okiem celebrytki Seria produktów z tzw. zdrowej żywności sprzedawanych przez internet Sklep oferujący te same produkty, mieszczący się na warszawskim Wilanowie, został niestety ostatnio zamknięty Catering dietetyczny, czyli tzw. dieta pudełkowa Kogo stać na dietę pudełkową Anny Lewandowskiej? W ramach cateringu, klienci żony Lewego mogą wybierać posiłki spomiędzy kilku planów żywieniowych: Dobry start do 2250 zł miesięcznie. To zestaw posiłków w ramach diety dash, które mają wzmocnić układ krwionośny, uregulować ciśnienie krwi i obniżyć cholesterol.  Droga do mistrzostwa do 2450 zł miesięcznie. To dieta, która eliminuje produkty zbożowe, zawierające gluten, ale także te z dodatkiem laktozy. Wyzwanie wojownika 2430 zł. To rodzaj posiłków reklamowanych jako: „Tak właśnie jada Anna Lewandowska”. W daniach nie ma żadnych produktów wysoko przetworzonych, niezdrowych tłuszczów trans, glutenu, produktów mlecznych, nasion strączkowych czy cukru. Inne warianty np. Fit (2250 zł), Vege (2175 zł), Sport (2250 zł) Office Fit (1950 zł), Office Vege (1830 zł) i inne. We wszystkich planach można wybierać menu, które utrzymują dzienna podaż kalorii na poziomie od 1250 do 2500. Podane ceny dotyczą posiłków 2500 kcal (z wyjątkiem diety Office Fit – 1700 kcal i Office Vege – 1350 kcal), przy zamówieniu wyżywienia na...