Krysia z "Rolnik szuka żony" sporo schudła. Dziś wie skąd brały się kilogramy i zmieniła 1 rzecz
Instagram/Krystyna Kamińska
Newsy

Krysia z „Rolnik szuka żony" schudła 20 kg. Dziś wie skąd brały się kilogramy i zmieniła 1 rzecz

Nie tylko dieta spowodowała, że Krystyna Kamińska zaczęła chudnąć. Duże znaczenia miała zmiana reakcji na stres, który wcześniej „zajadała”. Oto co radzi dziś swoim fankom.

Uczestniczka 2. edycji show TVP - „Rolnik szuka żony”, zgłaszając się do programu liczyła na znalezienie swojej drugiej połówki. Niestety, poznany rolnik Robert nie odwzajemnił jej zainteresowania. Z czasem celebrytka nie tylko ułożyła sobie życie u boku… żony, a nie męża, z którą wzięła ślub w Edynburgu, ale także bardzo poważnie zajęła się swoich wyglądem. Przeszła operację powiększenia biustu oraz zrzuciła 20 kg. Jak jej się to udało?

Jak schudła Krystyna Kamińska?

W uzyskaniu wymarzonej sylwetki pomogła jej zmiana diety. Krystyna przeszła na dietę ketogeniczną, która przewiduje wycofanie z jadłospisu cukrów i zastąpienie ich tłuszczami. Zmiana sposobu odżywiania przyniosła zaskakujące efekty, a do tego nie wymagała wielkiego wysiłku. Informowała o tym, prezentując całkiem nową sylwetkę prezentowana przed lustrem:

- Nie, nie było ciężko! Efekt prosto z kanapy.

 

Jedna z obserwatorek chciała wiedzieć, jak długo zajęło Krystynie dojście do obecnej sylwetki. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że obecna waga nie jest jej wymarzoną, metamorfoza nadal trwa, jednak już teraz docenia drogę, jaką przebyła i z dużą radością przygląda się sobie w lustrze:

- Cały czas się zmieniam, ale poczułam się naprawdę piękna po 5-6 miesiącach.

Zobacz także
Na tej diecie można jeść dużo tłuszczu. Efekty powalają

Dieta ketogeniczna – zasady, dozwolone produkty, efekty

44-letnia Maja Hirsch ważyła kiedyś 25 kg więcej. Dziś jest na popularnej diecie i nie tyje

44-letnia Maja Hirsch ważyła kiedyś 25 kg więcej. Dziś jest na popularnej diecie i nie tyje

Nie tylko dieta pomaga zrzucić nadwagę, sposób jedzenia jest równie ważny

Ważny aspekt swojej metamorfozy uczestniczka „Rolnik szuka żony”, poruszyła w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie. Dotknęła w nim problemu „zajadana smutków”, z czym boryka się wiele osób: 

- Dlaczego zajadasz emocje? Bez względu na to ile zjesz uparcie pozostajesz w błędnym kole. Gdy sztuczny stymulant endorfin przestaje działać, staje się jeszcze gorzej.

Jak to działa?

1. Uraza, ból, agresja, rozczarowanie.

2. Nie będę to przezywać, zignoruję to — jestem silną dziewczyną, a nie jakimś smarkaczem! 

3. Odpowiedzią mózgu jest impuls, by zagłuszyć emocjonalny ból burgerem, kieliszkiem wina. (...) Zwykle mózg szuka szybkiego znieczulenia.

 

W drugiej części wpisu przedstawiła reakcje, które w jej przypadku zdawały egzamin i powodowały, że przestała jeść pod wpływem stresu. Uważa, że ważne jest pokazywanie swoich emocji, a nie ukrywanie ich:

- Potrzeba kompulsywnych działań odchodzi, bo nie ma potrzeby blokowania czegoś.

- Wszystko, co piszę sama przetestowałam. Nowy świat daje mi teraz szczególnie mocne wrażenia. Cokolwiek ci się teraz przydarzy, nie zatrzymuj tego dla siebie! Nikt nie może odebrać ci prawa do bycia inną.

Źródło: Instagram/ketokaminska, jastrząbpost.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA