W męskim świecie dziennikarstwa sportowego, Karolina Szostak to prawdziwe zjawisko. Dziennikarka i reporterka od lat wierna jest Polsatowi. 46-latka pracuje w tej stacji jako reporterka i prezenterka wiadomości. Szostak od lat zachwyca na antenie nie tylko merytorycznością i fachowością, ale także kobiecym wdziękiem.

Jak zmieniała się przez lata Karolina Szostak?

Pełne, kobiece kształty pani Karoliny przez lata były jej znakiem firmowym. Także dzięki nim dziennikarka była ulubienicą męskiej publiczności Polsatu Sport. Lata mijały, a uroda Szostak dojrzewała jak dobre, francuskie wino. Tak czy siak, reporterka postanowiła zmienić swój wizerunek.

Dziennikarka Polsatu postanowiła zerwać z etykietką kobiety o rubensowskich kształtach. W krótkim czasie zmieniła się nie do poznania. Trzeba sobie to powiedzieć uczciwie. Figura Karoliny Szostak wygląda teraz obłędnie. Jak to się stało, że reporterka schudła aż 30 kg?

Jak przyznała Szostak w jednym z wywiadów, jej okrągła sylwetka to rezultat gwałtownych zmian w okresie dojrzewania. Podobno jako dziecko była chudziutkim niejadkiem…

Zobacz także:

Okrągłych kształtów pani Karolina nie zgubiła nawet podczas występu w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

W jaki sposób schudła Karolina Szostak?

46-latka musiała szukać więc alternatywnych rozwiązań. Postawiła na dietę, a także na kilka alternatywnych sposobów.

Podczas kuracji odchudzającej gwiazda Polsatu Sport stosowała specjalny laser, który miał poprawić wygląd jej skóry, a także wspomóc jej organizm w walce z cellulitem.

Laser laserem, ale cała metamorfoza nie mogłaby się odbyć bez dużej siły woli, samozaparcia i odpowiedniego nastawienia. Wszystkie te czynniki są niezbędne do zmiany stylu życia na bardziej aktywny, a przede wszystkim do rezygnacji z niektórych produktów spożywczych.

Co piła codziennie Karolina Szostak, żeby schudnąć?

Oprócz tego, Karolina Szostak wprowadziła do swojego codziennego menu także inne nietypowe produkty. Wszystko to w przypadku dziennikarki zostało przeprowadzone w konsultacji ze słynną dietetyczką gwiazd, dr Ewy Dąbrowskiej.

To właśnie w porozumieniu z dr Dąbrowską, Szostak zaordynowała sobie dietę, w której ważne miejsce zajmowało picie dzień w dzień pewnego napoju. Reporterka Polsatu Sport piła codziennie 2 litry wody z cytryną i imbirem. Oprócz tego popijała koktajle z buraków i jarmużu.

W ten sposób Karolina Szostak pozbyła się z organizmu toksyn i nadmiaru wody. Przyznacie sami, że efekty są oszałamiające.