Joanna Racewicz stosowała ekstremalny detoks. Nie jadła 10 dni by oczyścić ciało z toksyn
ONS.pl
Newsy

Joanna Racewicz stosowała detoks Szambala. Nie jadła 10 dni, by oczyścić ciało z toksyn

Znani ludzie próbują różnych metod na schudnięcie. Dziennikarka Joanna Racewicz postawiła na radykalne sposoby i nie jadła… nic przez 10 dni.
Katarzyna Wyborska
kwiecień 15, 2021

Świat show-biznesu jest naprawdę brutalny dla gwiazd, od których wymaga się, by zawsze wyglądały perfekcyjnie i miały idealne sylwetki (przekonała się o tym Agata Młynarska, którą zwolniono z Telewizji Polskiej za to, że była… za stara). Niektóre z nich uciekają się do ekstremalnych sposobów na schudnięcie – Karolina Szostak podobno cały czas stosuje bardzo rygorystyczną i niskokaloryczną dietę, na której mało kto by wytrzymał. Jednak chyba nikt nie pobije Joanny Racewicz, która postanowiła nie jeść kompletnie nic przez kilka dni, by „oczyścić organizm”. Rozsądnie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

„Dieta” Joanny Racewicz

Dziennikarka postanowiła przeprowadzić oczyszczanie organizmu z pomocą popularnego wśród gwiazd detoksu Szambala. Szybko na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się podjętym wyzwaniem i informowała na bieżąco o samopoczuciu podczas głodówki:

Detoks skończony, 6 dni bez jedzenia, jestem jak nowa‼‼Nowe siły, przewietrzona głowa, serce bez zadyszki... Wszystko dzięki niezwykłej która od lat uczy ludzi, jak - niełatwo - znowu znaleźć siebie. Głodówka jest tylko narzędziem. Ostrym, jak brzytwa, ale piekielnie skutecznym. Dziękuję za wsparcie i wszystkie dobre słowa, bo one karmią obie dusze - darczyńcy i obdarowanego. (...) PS.: 6 dni to wcale nie jest aż takie trudne, więc idę dalej

Zobacz także

Na czym polega detoks Szambala?

Ostatnio popularny stał się nowy sposób na szybkie schudnięcie, który reklamowany jest jako metoda oczyszczania organizmu. Detoks Szambala to trwająca 6 dni kuracja, która polega na spożywaniu w tym czasie tylko mieszanki ajurwedyjskich ziół oraz picia minimum 2,5 litra wody dziennie. Tę metodę oczyszczania wymyślili lekarze z Nowej Zelandii którzy twierdzą, że detoks pozwoli „odmłodzić” organy wewnętrzne nawet o 3-4 lata i pozbyć się nadmiarowych kilogramów.

Ostrożnie z głodówkami

Pamiętajcie jednak, że tak jak każda głodówka detoks Szambala powinien być przeprowadzany po skonsultowaniu się z lekarzem i pod jego stałą opieką, ponieważ nie wszyscy mogą stosować głodówki. Są one niewskazane przy wielu chorobach, zwłaszcza cukrzycy i insulinooporności. Jeżeli chcecie schudnąć, zacznijcie od wyeliminowania ze swojej diety słodyczy i niezdrowych przekąsek, a najlepiej skorzystajcie z porady dietetyka, który doradzi wam dietę odpowiednią do waszych potrzeb.

Czytaj także:

Komentarze