Założycielka domu mody La Mania nie przepuści żadnej okazji, by pochwalić się przed społecznością internautów swoim umiłowaniem przepychu i bogactwa.

Zamiast gotować jajka na twardo, kisić żur i piec wielkanocne baby, Przetakiewicz postanowiła pobawić się w kreatorkę wnętrz. Spójrzcie na jedną z jej propozycji wystroju wielkanocnego.

Szalone, kolorowe, spektakularne – fani Joanny Przetakiewicz na portalu społecznościowym Instagram prześcigali się w komplementach pochwałach jej poczucia stylu i smaku.

Jak podoba się wam wielkanocny stół Joanny Przetakiewicz?

Wysmakowany aż do przesady wielkanocny stół nie każdemu przypadnie chyba jednak do gustu. Zobaczcie jak wygląda druga z propozycji 53-letniej celebrytki:

Zobacz także:

Poza wiosennymi akcentami w postaci zieleniny wystawionej na stół i fikuśnych fioletowych jaj w rozmiarze XXL trudno dojrzeć jakiekolwiek inne akcenty wskazujące na to, z jakim świętem będziemy mieli niedługo do czynienia.

Widocznie Joanna Przetakiewicz nie hołduje zbyt ściśle sztywnym i niezmiennym tradycjom wielkanocnym, które przekazuje się z pokolenia na pokolenia w polskich domach.

Po co Joanna Przetakiewicz przygotowała dwa stoły wielkanocne?

Pozostaje jeszcze zagadka przyszykowania dwóch nakryć stołu. Czy to oznacza, że pani Joasia w jednym entourage’u zje niedzielne śniadanie, a już w innym otoczeniu będzie świętowała Lany Poniedziałek?

Co sądzicie o dwóch propozycjach wystroju na święta w wykonaniu celebrytki? Chcielibyście spędzić święta ze swoją rodziną w takich właśnie okolicznościach?

Czy może jednak uważacie, że tak wystawne wnętrza, ozdoby i nakrycie do stołu przesłaniają jednak prawdziwy sens wielkanocnych świąt?

Zobacz także: